Zamknij

Będzie pierwszy ślub bohaterów „Sanatorium miłości”? Małgosia i Marek planują wspólną przyszłość

Redakcja
08.02.2019 13:55
Bohaterowie Sanatorium miłości znaleźli miłość
fot. Mateusz Grochocki/ East News

„Sanatorium miłości” to program, który wyrasta na faworyta stacji TVP 1. Emocje są spore, tym bardziej że na oczach telewidzów rodzą się przyjaźnie i miłości. Jak donosi „Na żywo”, Małgosia i Marek, którzy zostali parą w programie, planują ślub i wspólną przyszłość.

Małgosia i Marek znaleźli miłość w „Sanatorium miłości”?

„Sanatorium miłości” to program, w którym uczestnicy przyjechali do jednego z malowniczych sanatoriów przeżyć przygodę swojego życia, nawiązać nowe znajomości i znaleźć miłość. Uczucie zrodziło się w programie między Markiem a Małgosią. Jak podaje „Na żywo”, zakochani planują już nawet ślub.

Marek miał zwrócić uwagę na Małgosię jeszcze przed programem. Wszystko dlatego, że do programu jechali razem pociągiem. „Mieli miejsca w jednym przedziale”  czytamy w „Na żywo”. Dalej było już goręcej. W podsumowaniu drugiego odcinka Marek mówił, że jedyną kobietą, o której myśli, jest Małgosia.

– Boję się powiedzieć, że to miłość od pierwszego wejrzenia... W umyśle i w serduszku jest tylko ona... – mówił Marek w programie. Jego starania o Małgosię opłaciły się, bo kobieta wreszcie doceniła jego zaloty. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, para zamieszkała razem, a o ich ślubnych planach poinformowani zostali pozostali bohaterowie „Sanatorium miłości”. Według „Na żywo” świadkiem na ślubie Marka ma być Cezary, współlokator Marka z programu TVP.

RadioZET.pl/ Party.pl/ SW