Zamknij

Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się

Redakcja
14.04.2017 12:46
Ben Affleck
fot. ons.pl

Pogłoski o rozwodzie aktorskiej pary pojawiały się od dłuższego czasu. I Ben, i Jennifer nie ukrywali, że zamierzają się rozstać. Jak to bywa w Hollywood, zapowiadało się na trudne rozstanie. Okazuje się jednak, że małżonkowie właśnie złożyli dokumenty rozwodowe i zamierzają rozwieść się w przyjaznej atmosferze.

Jennifer Garner i Ben Affleck byli małżeństwem od 2005 roku. W tym samym roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córka Violet, po 4 latach kolejne - Seraphina Rose Elizabeth, a w 2012 roku trzecie - syn Samuel. Niestety, w związku nie układało im się od dłuższego czasu. W 2016 roku rozstali się, choć nie podjęli jeszcze wtedy oficjalnej decyzji o rozwodzie. Mimo to, obydwoje deklarowali, że rozwód mają w planach.

Para aktorów ma na swoim koncie pokaźny majątek, a to zawsze prowadzi do wojny o pieniądze, która ma miejsce podczas rozwodu. Tym bardziej więc zaskoczenie wywołała informacja o tym, że Jennifer i Ben złożyli pozwy rozwodowe o bardzo podobnym brzmieniu. Oznacza to, że warunki rozwodu wcześniej ze sobą ustalili. Do rozprawy pozostało coraz mniej czasu, zatem widać również, że obyło się bez publicznych oskarżeń i "prania brudów".

Jak informuje "Daily Mail", para poprosiła o wspólną opiekę nad dziećmi i cały rozwód chce przeprowadzić bez zatrudniania prawników. Można więc zakładać, że będzie to szybki i pokojowy proces. Wiele aktorskich par mogłoby brać z nich przykład.

RadioZET.pl/Daily Mail/SA