Zamknij

Ben Affleck i Jennifer Lopez przyłapani na pocałunku. Ponownie wrócili do siebie [FOTO]

15.06.2021 11:27
Jennifer Lopez
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Ben Affleck i Jennifer Lopez zostali przyłapani ostatnio na gorącym pocałunku. Wszystko wskazuje na to, że para po wielu latach postanowiła do siebie wrócić. Plotkuje się nawet o ich zaręczynach.

Ben Affleck i Jennifer Lopez spotykali się ze sobą przed laty. W listopadzie 2002 roku media informowały, że para zaręczyła się ze sobą. Aktor miał podarować gwieździe sześciokaratowy różowy pierścionek wart 1,5 miliona dolarów. Para miała się pobrać 12 września 2003 roku w Santa Barbara w Kalifornii, jednak uroczystość została odwołana na kilka godzin przed rozpoczęciem. Jennifer i Ben oficjalnie rozstali się 20 stycznia 2004 roku.

Zobacz też:  Jennifer Lopez bez retuszu. Wyciekły naturalne zdjęcia gwiazdy. "To wygląda na 70 lat" [FOTO]

Ben Affleck i Jennifer Lopez przyłapani na pocałunku. Ponownie wrócili do siebie

Lopez jeszcze do niedawna związana była z Alexem Rodriguezem, z którym była zaręczona, jednak w tym roku para rozstała się. Od jakiegoś czasu plotkuje się o tym, że Ben Affleck i Jennifer Lopez znów do siebie wrócili. Najnowsze zdjęcia mówią same za siebie. Ostatnio para widziana była na obiedzie w Miami. Na fotografiach widać, jak wymieniają się czułościami i nie szczędzą sobie pocałunków. Spekuluje się, że Ben Affleck wynajął nawet dom w Miami, do którego chce zaprosić ukochaną. Lopez podobno planuje się przenieść do Los Angeles, aby być bliżej Bena.

Mało tego, bo jak donosił niedawno magazyn "Women's Day", zakochani ponoć zaręczyli się ze sobą. Ben miał uklęknąć przed Jennifer kilka tygodni temu. Zakochani mają szykować się już nawet do ślubu.

"Jen chce dziewczynki w grupie druhen, a nawet poprosił byłą żonę Bena, Jennifer Garner o jej błogosławieństwo. Ben chce, aby chłopcy byli drużbami z jego bratem na czele" - pisał magazyn.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?