Zamknij

Ben Affleck po rozstaniu z de Armas jest w tragicznym stanie? Wiadomo, dlaczego się rozstali

21.01.2021 15:57
Ben Affleck
fot. Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News

Ben Affleck po rozstaniu z kubańską gwiazdą Aną de Armas jest w tragicznym stanie? Wiadomo już, dlaczego się rozstali.

Ben Affleck i kubańska gwiazda Ana de Armas nie są już razem. Taka wieść kilka dni temu obiegła media. Pikanterii dodaje fakt, że do rozstania dojść miało przez telefon. Choć obydwoje doszli do wniosku, że związek muszą zakończyć, to jednak inicjatorką tego jest de Armas. Okazuje się, że hollywoodzki aktor bardzo źle zniósł tę zmianę. Kiedy już zdawało się, że wszystko zaczyna się układać, życie zweryfikowało te oceny.

Teraz zagraniczne media opublikowały zdjęcia, z których wynika, że Affleck nie może po rozstaniu dojść do siebie. Jak informują serwisy, jest bardzo zaniedbany, a dowodem na to mają być zdjęcia, które paparazzi zrobili aktorowi, kiedy ten wynurzył się zza furtki, by odebrać kawę i ciastko z sieciówki.

Zobacz także: Ben Affleck i Ana de Armas rozstali się. Zakończyli związek przez telefon

Ben Affleck i ana de Armas się rozstali. Wiadomo już, dlaczego

Jak się okazuje, hollywoodzki aktor i piękna de Armas rozstali się przez to, że kubańska gwiazda nie chciała zamieszkać w Los Angeles, gdzie spędziła z Affleckiem wiele tygodni. Dla niego to miasto jest głównym miejscem zamieszkania, bo mieszka w nim także była żona aktora, Jennifer Garner, oraz trójka ich dzieci. Affleck, chcąc mieć z dziećmi regularny, bliski kontakt, osiadł w LA. De Armas nie chciała się na to zdecydować, choć powody tej decyzji nie są znane.

Aktor, porzucony przez telefon, podobno cały czas nie może dojść do siebie. Najnowsze zdjęcia ukazują Bena wychudzonego, w zaniedbanym stroju. Źródło, na które powołuje się "Daily Mail", ujawnia, że byli partnerzy zachowali dobre relacje i są ze sobą w kontakcie. Czas pokaże, czy aktorowi znów uda się poukładać swoje sprawy.

RadioZET.pl/DailyMail/AS