Zamknij

Ben Affleck ma nową partnerkę? Przyłapano go z "dziewczyną Bonda" [FOTO]

Maciej Friedrich
10.03.2020 13:07
Ben Affleck ma nową partnerkę? Przyłapano go z "dziewczyną Bonda" [FOTO]
fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Nie cichną plotki na temat nowego związku hollywoodzkiego gwiazdora Bena Afflecka. Aktor został przyłapany w towarzystwie gwiazdy nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda, Any De Armas. Czego dopatrzyli się fotoreporterzy?

Ben Affleck to jeden z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazdorów. Amerykański aktor i reżyser ma na swoim koncie role w takich filmowych hitach jak "W pogoni za Amy", "Armageddon", "Perl Harbor" czy "Buntownik z wyboru". Za kreację w tym ostatnim otrzymał statuetkę Oscara. W ostatnich latach zapisał się w pamięci widzów kreacją Batmana w serii filmowych adaptacji komiksów DC.

Prywatnie Affleck od 2005 roku był w związku małżeńskim z aktorką i producentką Jennifer Garner. Owocem ich związku są dwie córki i syn. Choć przez lata wydawali się zgodnym małżeństwem, ostatecznie w 2015 roku ogłosili separację, a 3 lata później wzięli rozwód.

Po rozstaniu Bena i Jennifer w mediach pojawiły się spekulacje dotyczące nowego związku przystojnego aktora. Według najnowszych doniesień Affleck spotyka się z pięknością, którą zobaczymy w najnowszej części filmowych przygód Jamesa Bonda.

Ben Affleck i Ana De Armas są parą? Przyłapali ich fotoreporterzy

Ben Affleck został przyłapany przez fotoreporterów na polu golfowym na Kubie. Aktorowi towarzyszyła piękna Ana De Armas, kubańska aktorka nominowana do Złotego Globu za rolę w filmie "Na noże". Fani przygód agenta 007 obejrzą ją w roli "dziewczyny Bonda" w "No Time To Die". Co ciekawe, w styczniu pojawiły się doniesienia, że piękna aktorka zauroczyła innego znanego aktora, Bradleya Coopera.

Jak myślicie, czy Ben i Ana są razem?

Ben Affleck Ana De Armas
fot. screen:YouTube
Ben Affleck i Ana De Armas
fot. screen:YouTube
Ana De Armas
fot. Chopard via The Grosby Group/Grosby Group/East News
Zagłosuj

Myślisz, że Ana i Ben są parą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF