Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ben Affleck znowu na odwyku. Była żona odwiozła go do kliniki

24.08.2018 11:13

Wielka kariera nie zawsze wiąże się ze szczęściem w życiu osobistym. Smutnym przykładem na to, że gwiazdy również przeżywają dramaty, jest Ben Affleck. Aktor od lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu. Już po raz trzeci został odwieziony na odwyk.

Ben Affleck znowu na odwyku. Była żona odwiozła go do kliniki fot. James Gourley/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ben Affleck to niekwestionowana gwiazda amerykańskiego kina. Zagrał w dziesiątkach produkcji, jednak widzowie najlepiej pamiętają go z „Pearl Harbor”, „Buntownika z wyboru” i „Armageddonu”. Affleck jest także odtwórcą roli Batmana w linii filmów z uniwersum DC. Poza aktorstwem odnalazł się doskonale w roli scenarzysty i reżysera. Jego dziełem jest między innymi doskonale przyjęte „Miasto złodziei”. Niestety w życiu prywatnym gwiazdorowi od jakiegoś czasu wiedzie się o wiele gorzej.

Ben Affleck fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ben Affleck odwieziony na odwyk

Aktor od dłuższego czasu ma problemy z alkoholem. Sam doskonale o tym wie i kilkukrotnie przyznawał, że jest alkoholikiem. Zarzekał się jednak również, że dla dobra swoich dzieci podjął walkę z chorobą. Sytuacja gwiazdora musi być poważna, ponieważ już dwukrotnie odwiedzał ośrodki odwykowe. Niestety obecnie przebywa tam po raz trzeci.

Jak podała brytyjska gazeta „Daily Mail”, 22 lipca aktor został przywieziony do ośrodka leczenia uzależnień „The Canyon” w Malibu. Paparazzi sfotografowali moment, gdy wsiadał do samochodu swojej byłej żony, Jennifer Garner. To ona odwiozła Afflecka do ośrodka. Para ma ze sobą trójkę dzieci, a Garner już nieraz pokazywała, że mimo rozwodu kondycja byłego męża nie jest jej obojętna. Aktor miał sam, bez żadnego sprzeciwu, wsiąść do auta.

Pozostaje życzyć mu wytrwałości i powodzenia na terapii.

RadioZET.pl/MF

Oceń