Zamknij

Bestsellery Empiku 2019: Rafał Zawierucha pochwalił się piękną partnerką [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
05.02.2020 15:58
Rafał Zawierucha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Rafał Zawierucha i jego dziewczyna pojawili się na gali Bestsellery Empiku 2019. Gwiazdorowi "Pewnego razu... w Hollywood" towarzyszył również brat Grzegorz Zawierucha, zwycięzca ostatniej edycji "MasterChefa".

Rafał Zawierucha zdobył popularność dzięki roli Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Mało znany aktor zagrał nagle u boku największych gwiazd kina - Leonardo DiCaprio, Brada Pitta i Margot Robbie. Rafał Zawierucha wciąż czeka na rolę, która uczyni go popularną gwiazdą polskiego kina. Tymczasem stara się wykorzystać pięć minut sławy. Na gali Bestsellery Empiku pojawił się w towarzystwie pięknej partnerki i brata, Grzegorza Zawieruchy, który zwyciężył "MasterChefa".

Bestsellery Empiku 2019: Rafał Zawierucha z partnerką na gali

Rafał Zawierucha pozował do zdjęć razem ze swoją dziewczyną, Gabrielą Bliźniuk. Zgrana brunetka zdążyła wywołać kontrwersje, gdy przyszła na pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka w szortach. Na gali Empiku pojawiła się w bardziej pasującym do okazji stroju. Miała na sobie błyszczącą sukienkę mini i wysokie kozaki do kompletu. 

Dziewczyna Rafała Zawieruchy studiowała na Uniwersytecie Gdańskim. Pracuje jako klapserka na planie filmowym. Odpowiadała za użycie klapsa m.in. przy produkcji "Planety Singli 2".

RadioZET.pl/jw