Zamknij

Beyonce pokazała bliźniaki. Rumi i Sir mają dzisiaj 2,5 roku [ZDJĘCIE]

Judyta Wanicka
03.01.2020 13:40
Beyonce
fot. Instagram:@beyonce

Beyonce opublikowała zdjęcie z rodziną, na której pojawiają się bliźniaki Rumi i Sir. Gwiazda rzadko pokazuje dwoje swoich najmłodszych dzieci na zdjęciach. Noworoczna fotografia to rzadka okazja, by zobaczyć, jak wyglądają dwuipółletnie bliźniaki Beyonce i Jaya-Z.

Beyonce i Jay-Z zostali rodzicami bliźniaków w czerwcu 2017 roku. Dziewczynka otrzymała imię Rumi, a chłopiec - Sir. Gwiazdorska para rzadko pokazuje najmłodsze dzieci w mediach społecznościowych. Jednak z okazji nowego roku zrobili wyjątek i pochwalili się dwuipółletnimi pociechami na zdjęciu.

Beyonce pokazała bliźniaki Rumi i Sira

Noworoczne zdjęcie Carterów to rzadka okazja, by zobaczyć, jak obecnie wyglądają Rumi i Sir. Beyonce i Jay-Z pochwalili się nimi oraz 7-letnią Blue Ivy w mediach społecznościowych. Widać, że bliźniaki rosną jak na drożdżach i są niemal kopiami swoich rodziców. Rumi wygląda dokładnie jak Beyonce w dzieciństwie, a Sir to cały tata.

Beyonce zamieściła również wideo, w którym podsumowała ubiegły rok. Pokazała w nim najważniejsze gale, wydarzenia i teledyski. Nie zabrakło także ujęć z życia prywatnego, w tym zdjęć z urodzin wokalistki. Pojawiają się tam niepublikowane zdjęcia Beyonce z bliźniakami. Na końcu zamieściła rodzinne zdjęcie zrobione z okazji świąt.

Zagłosuj

Podobają ci się bliźniaki Beyonce i Jaya-Z?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw