Zamknij

Bieber i Gomez znów się rozstali. Powód? Niechęć niedoszłej teściowej

Redakcja
13.03.2018 11:48
Gomez Bieber
fot. insight media/REPORTER/EAST NEWS

Justin Bieber i Selena Gomez znów się rozstali. Jak donoszą zagraniczne media, powodem zakończenia związku była zbyt duża niechęć Mandy Teefey do Justina.

Powtórne rozstanie Seleny Gomez i Justina Biebera zagraniczne media wietrzyły już od czasu kiedy tych dwoje ogłosiło, że do siebie wrócili. Wiele wskazuje na to, że właśnie tak się stało. Jak informują plotkarskie magazyny zza oceanu, przyczyniła się do tego matka Seleny. Mandy Teefey nie kryła niechęci do Biebera. Z obawy o dobro córki odradzała jej pakowanie się w związek z niedojrzałym gwiazdorem piosenkarzem, który już raz przecież ją porzucił. Jednak Gomez nie posłuchała i znów zaczęła spotykać się z Justinem, jednak Mandy nie odpuszczała i korzystała z każdej okazji, by przemówić córce do rozsądku.

Tajemnicze źródło z kręgu Seleny w rozmowie z "US Weekly" zdradziło, że "Selena i Justin postanowili zrobić sobie przerwę głównie z powodu matki Seleny i jej dezaprobaty dla Justina". A ta dezaprobata musiała być ogromna, skoro przez gwiazdora Mandy trafiła nawet do szpitala ( Matka Seleny Gomez w szpitalu przez Justina), po czym w geście niechęci przestała śledzić córkę na Instagramie.

Rodzina Justina Selenę uwielbia, ale niestety nie ma tu wzajemności. Selena próbowała przekonać jej mamę, że Justin się zmienił, ale to nie przynosiło żadnego skutku i tylko prowadziło do kolejnych konfliktów. Gomez miała już tego dość, więc przemyślała słowa matki, z którą ma bardzo bliski kontakt. Podobno Mandy uzmysłowiła Selenie, że związek z Bieberem nie jest dla niej dobry.

Póki co ani Selena, ani Justin nie potwierdzili rozstania oficjalnie.

RadioZET.pl/SA