Zamknij

Bieniuk rozstał się z Gliwińską. Ciągle myśli o Ani Przybylskiej?

Redakcja
11.10.2017 12:55
Jarosław Bieniuk
fot. Instagram

Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk przeżywał bardzo trudne chwile. Po pewnym czasie wszedł w kolejny związek - jego partnerką została Martyna Gliwińska. Okazuje się jednak, że były piłkarz postanowił się z nią rozstać. "Na razie to nie ma sensu" - powiedział w ostatnim wywiadzie.

W rozmowie z serwisem wemen.pl Jarosław Bieniuk przerwał długie milczenie na temat Ani oraz tego, w jaki sposób postrzegał życie. Przyznał, że zanim choroba Ani wyszła na jaw, żył przyszłością. Planował to, co będzie po zakończeniu kariery. Chciał razem z rodziną jeździć, zwiedzać świat. Sądził, że będą mieli dla siebie wiele czasu. Niestety, życie zweryfikowało te plany, a on postanowił zmienić swoje myślenie i zacząć żyć tym, co jest teraz.

Dosyć szybko związał się z Martyną Gliwińską, teraz jednak wygląda na to, że nie są już razem. W wywiadzie Bieniuk stwierdził, że dzieci, praca i wiele innych obowiązków sprawiają, że nie ma czasu na budowanie związku.

"Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku" - żali się Jarek. "Oczywiście w perspektywie całego życia nie chciałbym zostać sam w czterech ścianach. Kiedyś dzieci dorosną, pójdą w świat. Samotność to nie jest fajna opcja na starość. Ale staram się nie planować za bardzo do przodu. Życie mnie tego nauczyło" - powiedział serwisowi WeMen.

Niedawno Bieniuk zdradził, że nadal nie uporał się ze śmiercią Ani i korzysta z pomocy psychologów.

"Podczas spotkania nawet z najlepszym psychologiem na świecie też nie uzyskasz odpowiedzi na pytanie: dlaczego tak się stało?. Na terapii możesz sobie pomóc poznając mechanizmy myślenia, które w traumatycznych sytuacjach zwykle się pojawiają. Kiedy jesteś ich świadom, wiesz jak się bronić, żeby nie wejść w ślepy zaułek - powiedział.

RadioZET.pl/WeMen.pl/SA