Zamknij

Bieniuk z dziećmi w pierwszym dużym wywiadzie po śmierci Anny Przybylskiej

Redakcja
18.05.2017 08:38
Bieniuk z dziećmi w pierwszym dużym wywiadzie po śmierci Anny Przybylskiej
fot. Viva!/Facebook

Jarosław Bieniuk z synami, Szymonem i Janem, oraz córką, Oliwią, udzielili pierwszego dużego wywiadu po śmierci Anny Przybylskiej.

Najbliżsi Anny Przybylskiej teraz, trzy lata po jej śmierci, zdecydowali się na pierwszą wspólną sesję zdjęciową, utrzymaną w podobnej estetyce co pamiętna okładka z aktorką, oraz szczery wywiad. Jarosław, Oliwia, Szymon i Jan Bieniukowie w rozmowie z magazynem „Viva!" opowiedzieli o życiu po śmierci Ani. Jak przyznał Bieniuk, to pierwszy większy wywiad, którego udzielił po śmierci ukochanej.

Były piłkarz opowiedział o wychowaniu dzieci.

„Wychowanie dzieciaków to ogromne wyzwanie, bo oprócz tego, że trzeba dbać, by były najedzone, miały wyprasowane ubrania, muszę kształtować ich osobowość. A nie zawsze jest na to czas, siły, bo przychodzę zmęczony, mam sporo projektów do ogarnięcia. (...) Bardzo wspierają mnie rodzice, mama z nami mieszka, tata jest blisko, mama Ani też cały czas pomaga…" – zdradził szczerze Bieniuk.

Opowiedział także o tym, jak próbuje ułożyć sobie życie na nowo:

"Życie ma swoje prawa, wiele osób rozumie to, że młody facet – wewnątrz mam ciągle dwadzieścia pięć lat – nie może do śmierci być sam" – zdradził szczerze Bieniuk.

Opowiedział także o swojej nowej partnerce:

„To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boje się już tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały" – zdradził Bieniuk.

Cały wywiad i piękną sesję zdjęciową można zobaczyć w magazynie „Viva!".

RadioZET.pl/SI