Zamknij

Big Borther: Malwina i Mateusz mają romans? W Sekretnym Pokoju zrobiło się gorąco

Judyta Wanicka
11.10.2019 16:56
Big Brother: Malwina i Mateusz
fot. TVN

Mateusz i Malwina z "Big Brothera" mają się ku sobie. Ostatnio spędzili sporo czasu w Sekretnym Pokoju. Mateusz wykorzystał moment w odosobnieniu, by zbliżyć się do uroczej Malwiny i wymasować jej stopy. Wcześniej Mateusz zerwał z Malwiny bluzkę i odsłonił jej biust przed domownikami.

Mateusz Sławiński i Malwina Ha z "Big Brothera" mają romans? W drugiej edycji reality show robi się coraz ciekawiej i to nie tylko za sprawą kolejnych odpadnięć i nominacji. W domu Wielkiego Brata nastąpiło zaskakujące zacieśnienie relacji między Malwiną i Matuszem. Uczestnicy mają się ku sobie, co najlepiej pokazało wideo z Sekretnego Pokoju, gdzie na moment trafiła dwójka uczestników. Mateusz skomentował "romans" z Malwiną w Pokoju Zwierzeń. Co wyznał Wielkiemu Bratu?

Big Brother: Mateusz i Malwina baraszkują w Sekretnym Pokoju

Malwina i Mateusz od pewnego czasu stają się sobie coraz bliżsi. Mateusz zainteresował się koleżanką po tym jak na kilka dni został przymusowo rozdzielony ze swoja programową "żoną", Sarą. W końcu para miała okazję spędzać trochę czasu na osobności w tak zwanym Sekretnym Pokoju. Mateusz zaproponował Malwinie masaż stóp. Uczestniczka nie kryła zadowalania i nie cofnęła nóg nawet wtedy, gdy Mateusz zaczął je intensywnie głaskać i przesuwać swoje dłonie coraz wyżej.

Stópki mają dla mnie ogromne znaczenie. Wkładam w to całe serce. Jest to dla mnie pasja po prostu. Nie żaden fetysz tylko pasja - zwierzył się Wielkiemu Bratu.

Mateusz na razie nie chce zdradzić, co dokładnie łączy go z Malwiną, ale w Pokoju Zwierzeń przyznał się do zacieśnienia relacji z uroczą koleżanką.

Czas spędzony z Malwiną w sekretnym pokoju przybliża nas ku sobie bardziej, niż mi się wydawało - powiedział Wielkiemu Bratu.

Skandal w "Big Brotherze": Mateusz zerwał bluzkę z Malwiny

Znajomość Malwiny i Mateusza nie od początku wyglądała tak sielankowo. Podczas jednej z zakrapianych imprez w domu Wielkiego Brata doszło do pewnego incydentu, przez który uczestniczka zraziła się do kolegi z programu. Rozbawiony Mateusz podszedł do Malwiny i z impetem ściągnął z niej bluzkę. Okazało się, że Malwina nie miała pod spodem bielizny. W ten sposób uczestnicy dowiedzieli się, jak prezentują się nagie piersi egzotycznej piękności. Choć Mateusz przeprosił za swój wybryk i przekonywał, że nie miał zamiaru nikogo ośmieszyć, 28-letnia mama dwójki dzieci miała do niego sporo żalu. Wkrótce jednak zapomniała o całej sytuacji. Dała Mateuszowi całusa na zgodę i co ciekawe, sama zaczęła zabiegać o jego atencję. 

RadioZET.pl/jw