Zamknij

Big Brother 2: Dramat Kamila Lemieszewskiego. Zwycięzca nie ma pieniędzy? "Jestem bez grosza"

Maciej Friedrich
23.12.2019 09:44
Big Brother 2: Dramat Kamila Lemieszewskiego. Zwycięzca nie ma pieniędzy? "Jestem bez grosza"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kamil Lemieszewski został zwycięzcą 2. edycji "Big Brothera". Choć główną nagrodą było między innymi 100 tysięcy złotych, Kamil w jednym z wywiadów wyznał, że przed Bożym Narodzeniem brakuje mu pieniędzy. Odniósł się też do kwestii samej wysokości głównej nagrody. 

Za nami finał 2. edycji "Big Brothera". Niezwykle emocjonującą i kontrowersyjną odsłonę programu wygrał Kamil Lemieszewski, choć finałowy wynik jak zwykle spotkał się z wieloma głosami krytyki. 

Big Brother 2: Kamil Lemieszewski zwycięzcą. Fani oburzeni. "Widać, że ustawione"

Kamil zyskał jednak dużą sympatię widzów i to on mógł cieszyć się z głównej nagrody: samochodu osobowego oraz 100 tysięcy złotych. Wydawać by się mogło, że zwycięzca nie mógł wymarzyć sobie lepszego prezentu na zbliżające się Boże Narodzenie. Tymczasem w wywiadzie dla magazynu "Party" Kamil wyjawił, że zbliżające się święta spędzi "bez grosza". 

Big Brother 2: Kamil Lemieszewski bez pieniędzy? Zwycięzca programu szczerze wyznaje

Choć Kamil Lemieszewski zwyciężył w finale "Big Brothera", obecnie daleko mu do bycia bogatym. Jak wyznał w wywiadzie, nie otrzymał jeszcze nie tylko nagrody, ale nawet wynagrodzenia za pobyt z domu Wielkiego Brata. 

- Jestem bardzo zaskoczony, bo właśnie za chwilę są święta, a ja nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i za moją grę aktorską tam na miejscu. Nagroda wpłynie, nie wiem, za kilka miesięcy i zobaczymy. 

Lemieszewski nie ukrywał także, że jego zdaniem główna nagroda w polskiej edycji "Big Brothera" jest nieadekwatna do nagród w innych edycjach. 

Jest to mała kwota, bo na przykład w Rosji, czy Anglii wygrana to jest milion funtów albo milion dolarów, gdzie dom Wielkiego Brata zarabia dziesiątki milionów złotych, a ja dostałem sto tysięcy - skomentował dla "Party". 

Miejmy nadzieję, że z pomocą rodziny i przyjaciół Kamil spędzi przyjemne święta. 

Zagłosuj

Kibicowałeś/aś Kamilowi w "Big Brotherze"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/party.pl/MF