Zamknij

Afera w „Big Brother 2”: Mateusz molestował Malwinę? Interweniował Kamil

Judyta Wanicka
19.11.2019 11:09
Mateusz Sławiński
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

W „Big Brother 2” doszło do kolejnego skandalu z udziałem Mateusza Sławińskiego. Uczestnik po raz kolejny przekroczył granice przyzwoitości wobec Malwiny Ha. Kamil, który był świadkiem zdarzenia, powiedział, że Sławina porwał Malwinę do sypialni i obmacywał ją wbrew jej woli. Między Kamilem i Mateuszem doszło do ostrej wymiany zdań.

W „Big Brother 2” wydarzył się kolejny skandal z udziałem Mateusza Sławińskiego i Malwiny Ha. Uczestnik, który wcześniej zdarł z Malwiny bluzkę i próbował masturbować się przy Ani Izvarinie, ponownie miał problem z utrzymaniem swojej żądzy na wodzy. W czasie ostatniej imprezy w domu Wielkiego Brata Mateusz zaniósł pijaną Malwinę do łóżka i zaczął ją obmacywać wbrew jej woli. Kontrowersyjną sytuację przerwał Kamil Lemieszewski, który następnie zrobił Sławinie awanturę. Posypały się wyzwiska i wzajemne oskarżenia.

Big Brother 2: Mateusz Sławiński obmacywał Malwinę Ha

Kamil opowiedział uczestnikom o skandalicznym zachowaniu Mateusza wobec Malwiny, która przeholowała z alkoholem i na moment straciła panowanie nad sobą. Według relacji Lemieszewskiego Mateusz wykorzystał sytuację i zaczął obmacywać Malwinę w sypialni.

Malwina przyszła do kuchni, on ją zaczął obmacywać. Niesie ją na łóżko, położył ją i położył się na niej – opowiadał uczestnikom Kamil.

Mateuszowi przysłuchującemu się rozmowie nagle puściły nerwy.

Ty jesteś poj***ny jakiś? Ty wykorzystywałeś, że ona jest naj***na i ją obściskiwałeś – zarzucił Kamilowi Sławina. Ty zj**ie, ona przyszła do mnie i powiedziała: „zabierz mnie od tego idioty, bo on mnie, k***a, maca”. To ona do mnie przyszła – odbijał piłeczkę Mateusz.

Idź do Wielkiego Brata, żeby odtworzyli to, ty zakłamana mendo – mówił do Kamila.

Wersji Mateusza broniła Martyna. Ania wstawiła się za Kamilem, zdradzając, że był on jedyną osobą, która próbowała pomóc nieświadomej niczego Malwinie. W końcu w programie pokazano kontrowersyjną scenę z udziałem Mateusza i Malwiny. Widać w niej, jak Mateusz zanosi pijaną Malwinę do łóżka, sadza ją na kolanach i mocno ściska ją w okolicy biustu.

Z relacji Wiktora wynika, że Malwina nie chciała, by Mateusz ją dotykał.

Ty wczoraj mówiłaś: „Nie chcę go znać i widzieć”. Coś tam mówiłaś: „Daj spokój, je**ć go, mam go dość serdecznie” – opowiadał nazajutrz Malwinie, która nie pamięta, co wyrabiał z nią Mateusz.

Uczestnicy „Big Brothera” są zniesmaczeni zachowaniem Mateusza i prawdopodobnie wyciągną wobec niego konsekwencje przy najbliższych nominacjach. Widzowie, którzy widzieli wybryk Sławiny, również nie mają wobec niego litości. W komentarzach pojawiły się apele, by Wielki Brat wyrzucił Mateusza z programu.

Skandal w „Big Brother 2”: Mateusz zerwał bluzkę z Malwiny

Mateusz Sławiński wywołał skandal już na początku programu. Podczas jednej z zakrapianych imprez w domu Wielkiego Brata rozbawiony Mateusz podszedł do Malwiny i z impetem ściągnął z niej bluzkę. Okazało się, że Malwina nie miała pod spodem stanika. Choć Mateusz przeprosił za swój wybryk i przekonywał, że nie miał zamiaru nikogo ośmieszyć, 28-letnia mama dwójki dzieci miała do niego sporo żalu. Wkrótce jednak zapomniała o całej sytuacji. Dała Mateuszowi całusa na zgodę i co ciekawe, sama zaczęła zabiegać o jego atencję.

Big Brother: Ewa opuściła program dla Natalii. Natan ostro: „Prędzej zostanę heteryczką niż z nią”

RadioZET.pl/jw