Zamknij

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 29.09]

Judyta Wanicka
29.09.2019 21:35
Big Brother
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother 2 - Arena" w niedzielę, 29.09.2019, poznaliśmy osoby nominowane do odejścia z domu Wielkiego Brata. Kto z uczestników jest zagrożony? Na kogo będzie można głosować przez nadchodzący tydzień? Oto nazwiska uczestników "Big Brothera" nominowanych w niedzielę, 29 września. 

Kolejny odcinek "Big Brother 2 - Arena", tym razem w niedzielę, 29.09.2019, już za nami. Wiadomo, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata i może pożegnać się z programem w przyszłym tygodniu. Zgodnie z wynikami głosownia widzów z "Big Brothera" odpadła Karolina Sztafa. Przedtem szansę na wygraną stracił Przemysław Karda. Kto z uczestników podzieli ich los 6 października? W programie poznaliśmy nazwiska nominowanych. 

Big Brother 2, niedziela 29.09: nominowani Gosia i Kamil

W trzecim odcinku "Big Brother - Areny", która ponownie wróciła do niedzielnego prime time'u, widzowie dowiedzieli się, kto z uczestników otrzymał najwięcej nominacji i tym samym trafił na listę zagrożonych. Przez intrygę uknutą przez Wielkiego Brata uczestnicy zostali pozbawieni możliwości nominowania Karoliny i Łukasza. To Łukasz miał wybrać, kto opuści program - on czy Karolina. W niedzielę, 29 września, nominowani do odejścia zostali Małgorzata Szmal i Kamil Lemieszewski. Już w przyszłym tygodniu widzowie rozstrzygną, które z nich odpadnie z "Big Brothera" 

W ubiegłym tygodniu Kamil podpadł aż pięciu uczestnikom. Głosujący skarżyli się, że wesołkowaty cyrkowiec jest głośny i coraz bardziej irytuje swoim zachowaniem. 

Gosia również nominowała Kamila. Nie spodobało jej się to, że rozbrykany uczestnik nie umie zachować powagi gdy sytuacja tego wymaga. Sama jednak nie może czuć się bezpieczna. Podobnie jak Kamil otrzymała pięć nominacji, o jedną więcej od swojej siostry Kasi. Okazało się, że ekipa wciąż nie może jej wybaczyć sytuacji sprzed tygodnia, gdy jako menedżerka w jednym z zadań nadużywała władzy. 

O tym, kto opuści dom Wielkiego Brata 6.10.2019 - Gosia czy Kamil, jak zwykle zdecydują widzowie. W nadchodzącym tygodniu będzie można głosować na uczestnika, który powinien opuścić dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez SMS lub online.

RadioZET.pl/jw