Zamknij

Big Brother 2: kto odpadł z programu i opuścił dom Wielkiego Brata? [29.09.2019]

Judyta Wanicka
29.09.2019 21:26
Big Brother 2
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother 2 - Arena" w niedzielę, 29.09.2019, już za nami. Rozstrzygnęło się, kto odpadł z programu i zakończył pobyt w domu Wielkiego Brata. W tym tygodniu nominowane były cztery osoby: Ania, Karolina, Łukasz i Mateusz. Jak zwykle decyzję o tym, kto opuścił "Big Brothera", podjęli widzowie. 

Odcinki "Big Brother 2 - Arena" od 29.09.2019 ponownie będą transmitowane w niedzielę. W programie prowadzonym przez Gabi Drzewiecką widzowie dowiedzą się, kto odpadł z programu oraz kogo nominowano do odejścia w następnym tygodniu. Mimo zmiany dnia emisji zasady reality show pozostają takie same. Uczestnicy reality show muszą wskazać po dwie osoby, które ich zdaniem powinny odejść z domu Wielkiego Brata. Z kolei widzowie decydują, który nominowany pożegna się z programem. Nie inaczej było dzisiaj, gdy podczas programu "na żywo", uczestnicy i widzowie dowiedzieli się, kto odpadł z "Big Brothera" w niedzielę, 29 września. 

Big Brother 2, niedziela 29.09.: odpadła Karolina Sztafa

W ubiegłym tygodniu w domu Wielkiego Brata zapanowała wyjątkowo gorąca atmosfera. Nie tylko dlatego, że uczestników musztrowała w kuchni sama Magda Gessler, ale również z powodu nominacji. Zagrożone odejściem były bowiem aż cztery osoby. Ponownie najwięcej nominacji otrzymała Karolina Sztafa, która od samego początku drażniła domowników zarozumialstwem i apodyktycznym charakterem. Oprócz niej w głosowaniu ważyły się losy Anny Izvariny, Mateusza Sławińskiego oraz Łukasza Stawickiego. Jednak w trakcie niedzielnej Areny wynik miał się rozstrzygnąć między Karoliną a Łukaszem.

W głosowaniu widzów Karolina zdobyła 67% głosów, a Łukasz – 18%. Miażdżąca przewaga 32-letniej góralki nie pozostawiała złudzeń, że to właśnie ona za moment spakuje walizki. Ale Wielki Brat postanowił nieco skomplikować sprawę. Do Pokoju Zwierzeń został zaproszony Łukasz. Wielki Brat pochwalił go za "szlachetność i autentyczność", ale jednocześnie wziął pod włos. Uczestnik miał zdecydować, kto opuści program: on czy Karolina. W zamian za podjęcie się trudnego zadnia został wyłączony z nominacji. Domownicy nie mogli nominować również Karoliny. Łukasz był wyraźnie zakłopotany zadaniem Wielkiego Brata. Po długim namyśle ogłosił, co postanowił. 

Jeśli mam podjąć tę decyzję, to ja chcę walczyć dalej - powiedział, eliminując Karolinę. 

Tym samym stało się jasne, że w niedzielę, 29 września, z "Big Brothera" odpada Karolina Sztafa

BIG BROTHER 2: kto jest nominowany do opuszczenia programu? [NOMINACJE 29.09]

Kim jest Karolina Sztafa, która odpadła z "Big Brothera"?

Karolina Sztafa ma 32 lata i pochodzi z miejscowości Czechowice Dziedzice. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja. Zawodowo spełnia się jako selekcjonerka w klubie. Z pochodzenia jest góralką i taki też ma temperament. Jest harda, temperamentna i pewna siebie. Jej motto życiowe brzmi: "Pokochaj najpierw siebie, a później pozwól, żeby inni ludzie pokochali ciebie". W wolnym czasie jeździ na rowerze i poświęca się rodzinie. Jak podkreśla, lubi błyszczeć, bawić się i eksponować swoją kobiecość. Ale kiedy potrzebuje wyciszenia, zawsze ucieka w naturę.

RadioZET.pl/jw