Zamknij

Big Brother 2019: Łukasz Darłak zostanie prezenterem pogody w TVN?

Maciej Friedrich
27.06.2019 12:16
Big Brother 2019: Łukasz Darłak zostanie prezenterem pogody w TVN?
fot. Piotr Molecki/East News

Łukasz Darłak, jeden z uczestników ostatniej edycji „Big Brothera”, zdecydowanie stara się zrobić telewizyjną karierę. Uważa między innymi, że doskonale odnalazłby się jako dziennikarz TVN. Ma nawet pomysł na format, w którym świetnie by się sprawdził. Chciałby przejąć obowiązki Bartka Jędrzejaka.

Finał „Big Brothera” już za nami i choć w pierwszej edycji po 11 latach przerwy zwyciężyła Magda Wójcik, to show pomogło również w zyskaniu popularności innym uczestnikom. Jednym z nich jest Łukasz Darłak, który w domu Wielkiego Brata wzbudzał największe kontrowersje. Nie wszystkim widzom podobało się, że 26-latek gra w produkcjach TVN, a gdy po usunięciu go z programu pojawił się w nim drugi raz, pojawiły się opinie, że jest faworyzowany przez producentów „Big Brothera”. Jak widać, Łukasz wyczuł swoje pięć minut i nie ukrywa, że ma pomysł na swoją telewizyjną karierę.

Big Brother: Łukasz Darłak chce zostać prezenterem pogody?

Łukasz Darłak jest pewien swojego talentu i nie ukrywa, że chciałby współpracować z TVN przy większej liczbie projektów niż tylko „19+”. Uważa, że świetnie sprawdziłby się w roli prezentera pogody w „Dzień Dobry TVN” i godnie zastąpił na tym stanowisku Bartka Jędrzejaka.

– Nie ukrywam, że czułem się jak ryba w wodzie podczas tygodnia medialnego w domu Wielkiego Brata. Prowadziłem wtedy pogodę i wychodziło mi to świetnie. Posada Bartka Jędrzejaka w „Dzień Dobry TVN” bardzo mi odpowiada. Chciałbym, żeby jego kariera poszła w górę, a ja wtedy będę mógł wejść na jego miejsce – stwierdził pewny siebie Łukasz w wywiadzie dla serwisu Pomponik.

Według informacji serwisu Darłak ma na co liczyć. Po wakacjach w „Dzień Dobry TVN” ma pojawić się wiele nowych twarzy. Mówi się między innymi o kąciku modowym, który miałaby poprowadzić Magda Wójcik. Czyżby TVN stawiało na uczestników „Big Brothera”?

Zagłosuj

Uważasz, że Łukasz sprawdziłby się w "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

EN_01374124_0064
fot. Piotr Molecki/East News

RadioZET.pl/MF