Zamknij

Big Brother 2019: Tak kiedyś wyglądała Magda Wójcik. Była emo? [GALERIA]

Maciej Friedrich
26.06.2019 13:17
Big Brother 2019: Tak kiedyś wyglądała Magda Wójcik. Była emo? [GALERIA]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Magda Wójcik, zwyciężczyni „Big Brothera”, przykuwa uwagę między innymi oryginalnymi, kolorowymi strojami i motywem „panterki”. Okazuje się jednak, że kilka lat temu była od wiele odważniejsza. Jej starsze zdjęcia sugerują, że blisko było jej do subkultury emo.

Magda Wójcik zyskała największą sympatię widzów i zwyciężyła w finale „Big Brothera”. 30-latka dała się poznać jako osoba bardzo tolerancyjna, uśmiechnięta i kolorowa. Choć część widzów zarzucała jej infantylność, zdecydowana większość doceniła uśmiechniętą blondynkę, a jej związek z Olehem dodał programowi pikanterii. Cechą charakterystyczną Madzi jest kontrowersyjny styl, 31-latka chętnie bowiem ubiera się w obcisłe ubrania z motywem panterki, nie stroni od mocnego makijażu i cukierkowych kreacji. Choć obecnie jej styl może wielu osobom wydać się kontrowersyjny, to starsze zdjęcia zwyciężczyni „Big Brothera” pokazują, że kilka lat temu jeszcze mocniej akcentowała swoją indywidualność.

Big Brother 2019: Magda Wójcik była kiedyś emo?

Dokładnie przeglądając zdjęcia Magdy Wójcik na Instagramie, na którym po zwycięstwie w „Big Brotherze” obserwuje ją już ponad 200 tysięcy użytkowników, przekonamy się, że zawsze lubiła odważną stylistykę. Jednak jeszcze kilka lat temu odważniej demonstrowała swoją niezależność. Na niektórych fotografiach wyraźnie widać, że nieobce jej były inspiracje subkulturą emo i zamiłowanie do rockowych zespołów. Kolorowe włosy i bluzki z logotypami zespołów takich jak Metallica wskazują, że nieobce były jej cięższe klimaty muzyczne. Na jednym ze zdjęć pozuje nawet na Download Festival, jednym z czołowych festiwali muzyki metalowej. Jak widać, zwyciężczyni „Big Brothera” od zawsze starała się być alternatywna. Nie zawsze jednak przypominała „panterkową”, słodką blondynkę.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie zobaczycie Madzię w nieco innej stylistyce niż ta znana z „Big Brothera”.

RadioZET.pl/MF