Zamknij

Big Brother: Angelika podsumowała miniony rok i opowiedziała o związku z Igorem

Sylwia Wamej
03.01.2020 11:58
Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska
fot. Piotr Fotek/ Reporter/East News

Angelika Głaczkowska, która brała udział w poprzedniej edycji "Big Brothera" podsumowała miniony rok. W obszernym wpisie odniosła się do związku z Igorem, którego poznała w programie.

Angelika Głaczkowska podsumowała miniony rok. Skomentowała związek z Igorem

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski są ze sobą kilka miesięcy. Ich związek ma się bardzo dobrze, o czym poinformowała niedawno sama Angelika. Uczestniczka "Big Brothera" pokusiła się o obszerne podsumowanie minionego roku. We wpisie wspomniała m.in. o tym, że "przygoda życia" zamieniła się w miłość. Dodała też, że ich związek nie jest na pokaz, tak jak myśleli hejterzy.

"Ponownie czuję, że ten rok będzie MÓJ, NASZ z @igorjakubowski z,którym jestem i to nie żadne ściemy medialne, o których tak wielu z Was myślało...u mnie nie ma miejsca na ściemy...moje życie to nie reality show, dlatego mówię stop hejtowi/manipulacji i głupim zagrywkom które później trudno odkręcić. Będę robić to, co uważam za słuszne, bo taki mam charakter. Reasumując ten rok: przygoda życia, która przerodziła się w miłość" - napisała Angelika Głaczkowska na swoim profilu.

Angelika i Igor od początku "Big Brothera" dogadywali się ze sobą. Zbliżyli się do siebie podczas jednej z imprez. Po wyjściu z programu szybko ogłosili, że są razem. Wygląda na to, że ich związek kwitnie.

Big Brother: Igor skomentował związek z Angeliką

Igor Jakubowski jakiś czas temu również skomentował związek z Angeliką.

"Nie wiem, czy wiecie, ale za chwilę mija pół roku od kiedy jesteśmy razem. Czas naprawdę leci bardzo szybko.Na samym początku ludzie próbowali nam wmówić, że jesteśmy ze sobą, ponieważ mamy jakąś umowę z Big Brother i to wszystko jest tylko i wyłącznie na potrzeby telewizji.
Owszem miałem taki moment, że przez chwilę pomyślałem, czy to wszystko, co robimy, jest na pewno szczere, ale nie dlatego że miałem jakieś wewnętrzne obawy, niepewność, a dlatego że wpływ otoczenia był aż tak bardzo silny. Razem z Angeliką codziennie dostawaliśmy mnóstwo wiadomości od ludzi, którzy próbowali nam wmówić, że to ściema.
Dziś jestem w szczęśliwym związku z @fit__and__fly a cały szum i rozgłos o medialnej parze na szczęście powoli ucicha" - pisał Igor Jakubowski na początku grudnia.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW