Zamknij

Big Brother: Ewa i Kamil w zmysłowej sesji. "Piękni oboje, ale Ewka to sam seks"

Judyta Wanicka
20.12.2019 16:22
Big Brother 2: Ewa i Kamil
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski z "Big Brothera 2" opublikowali zdjęcia intymnej sesji. Para z domu Wielkiego Brata wciąż jest razem i chwali się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Nowa sesja Ewy i Kamila rozpaliła obserwatorów do czerwoności. 

Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski to para znana z 2. edycji "Big Brothera". W domu Wielkiego Brata połączył ich płomienny romans. Kamil wyznał Ewie miłość, ale ona nie umiała do końca zrezygnować z relacji z homoseksualną Natalią Dawidowską. Po burzliwej rozmowie z Natanem Ewa zdecydowała się opuścić program i zostawić Kamila samego. Lemieszewski nie tracił nadziei na związek z Ewą i tuż po zwycięskim finale odnowił z nią miłosną relację. Obecnie Ewa i Kamil są nierozłączni. Często nagrywają razem relacje na Instastory oraz publikują śmiałe zdjęcia. Właśnie pochwalili się efektami sesji, w której pozują w negliżu. 

Big Brother: Kamil idzie na terapię. Przez program zapadł na PTSD

Big Brother 2: Ewa i Kamil w zmysłowej sesji 

Ewa i Kamil opublikowali zdjęcia z intymnej sesji. Zrobili ją specjalnie na życzenie fanów, którzy chcieli zobaczyć zakochaną parę na wspólnych fotografiach. 

Szybkie efekty naszej wspólnej sesji zdjęciowej. Prosiliście o zdjęcia i udało się stworzyć takie cuda. Piszcie, co sadzicie i jak Wam się podobają nasze zdjęcia - napisał Kamil. 

Fani byli zachwyceni zmysłowymi ujęciami Ewy i Kamila. 

Piękni oboje, ale Ewka to sam seks - czytamy w komentarzach. 

Wyglądacie tu jak Yin&Yang. Napatrzeć się na Was nie można.

Przepiękna sesja. Kamilu i Ewo wyglądacie bosko!!! Bije od Was miłość i namiętność.

Piękna para i piękne zdjęcie - skomplementował sesję Justyna Żak z pierwszej edycji "Big Brothera".

Zagłosuj

Co sądzisz o relacji Ewy i Kamila?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw