Zamknij

Big Brother: Kamil i Ewa wzięli ślub. Pokazali zdjęcia. "Królowa życia i król" [FOTO]

Maciej Friedrich
03.02.2020 09:52
Big Brother: Kamil i Ewa wzięli ślub. Pokazali zdjęcia. "Królowa życia i król" [FOTO]
fot. Instagram:@ewa_kepys

Zwycięzca 2. edycji "Big Brothera" Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys, w której zakochał się w programie, wzięli ślub. Para pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z uroczystości. Jak zwykle zdecydowali się na oryginalne stylizacje.

Kamil Lemieszewski został zwycięzcą 2. edycji "Big Brothera", który po wieloletniej przerwie powrócił na ekrany. Charakterystyczny uczestnik wzbudzał spore kontrowersje, jednak cieszył się wśród widzów dużą popularnością. O Lemieszewskim głośno było między innymi ze względu na romans z mieszkanką domu Wielkiego Brata, Ewą Kępys. Miłosny trójkąt Kamila, Ewy i Natalii był jednym z najgłośniej komentowanym wydarzeniem 2. edycji.

Okazało się, że po finale "Big Brothera" Kamil i Ewa postanowili zostać parą. W mediach pojawiły się informacje, że para znała się już przed programem, jednak zakochani nie zaprzeczyli. 2 stycznia Lemieszewski poinformował, że zaręczył się z wybranką. Jak się okazuje, są już po ślubie, który wzięli w tajemnicy przed mediami.

Big Brother: Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

W niedzielę 2 lutego na profilu Kamila Lemieszewskiego na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia. Zwycięzca "Big Brothera" postanowił pochwalić się efektami sesji zdjęciowej. Jak się okazuje, była to sesja ślubna pary. Lemieszewski poinformował, że wziął ślub z ukochaną w jednym z zamków w Czechach.

Czechy: 10 miejsc, które warto zobaczyć

- 02.02.2020. Pozdrawiamy z Pragi po Naszych skrytych zaślubinach na Zamku w Czechii. Teraz czas na chwile poślubnej celebracji. Miłego zapiątku. "Niech żyje Królowa życia i Król!" - czytamy.

Pod postem Kamila zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Pojawiły się jednak głosy, że celebrycka para po raz kolejny postanowiła zażartować z fanów i tak naprawdę nie pobrała się.

- Sesja czy prawdziwy, z wami nigdy nic nie wiadomo. Już zdjęcie z pudełeczkiem zrobiło zamieszanie. Ale pasuje do was taki właśnie ślub - napisał jeden z internautów.

A wy jak myślicie. Czy gwiazdy "Big Brothera" naprawdę wzięły ślub?

Zagłosuj

Jak myślisz, czy Ewa i Kamil wzięli ślub?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF