Zamknij

Big Brother: Kamil Lemieszewski pokazał nagie zdjęcie: "Wspomnienie lata nad Wisłą"

Sylwia Wamej
27.03.2020 12:53
Kamil Lemieszewski
fot. Viphoto/East News

Kamil Lemieszewski, zwycięzca 2. edycji "Big Brothera" zdecydował się na publikację odważnego zdjęcia, na którym jest nagi. Roznegliżowaną fotografią podzieliła się również ukochana Kamila-  Ewa Kępys.

Big Brother: Kamil Lemieszewski pochwalił się rozbieranymi zdjęciami na Instagramie

Kamil Lemieszewski dał się poznać  jako kontrowersyjny zwycięzca 2. edycji "Big Brothera". Kamil lubi zwracać na siebie uwagę, również w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikował zdjęcie, na którym jest nagi. "Wspomnienie lata nad Wisłą, lecz już za chwilę będzie więcej słońca dla nas obojga" - napisał, oznaczając ukochaną - Ewę. Para poznała się w "Big Brotherze". Po programie ich znajomość mocno rozwinęła się, a w lutym 2020 roku wzięli ślub. Uroczystość odbyła się na jednym z czeskich zamków.

Ewa Kępys również pokazała nagie zdjęcie

Co ciekawe ukochana Kamila Lemieszewskiego również opublikowała nagie zdjęcie, a intymne miejsca zakryła liśćmi. "Zdjęcie studyjne, ale w klimacie lata i podróży, czyli tego, za czym tęskni i tego, co już niedługo nastąpi" - napisała Ewa Kępys na swoim Instagramie. Fani żywiołowo zareagowali na rozbierane zdjęcia pary.

Sami zainteresowani chętnie publikują wspólne zdjęcia w sieci, podkreślając, jak bardzo są w sobie zakochani.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW