Zamknij

Big Brother: Kamil Lemieszewski w kolorowych włosach. Fani zachwyceni zmianą [FOTO]

Maciej Friedrich
09.03.2020 10:38
Big Brother: Kamil Lemieszewski w kolorowych włosach. Fani zachwyceni zmianą [FOTO]
fot. Beata Zawadzka/East News

Znany z "Big Brothera" Kamil Lemieszewski pochwalił się fanom swoją metamorfozą. Zwycięzca reality show zrezygnował z długich włosów i postawił na bardzo oryginalny kolor. Fani nie kryli zachwytu nad odważną przemianą.

Kamil Lemieszewski zyskał popularność dzięki uczestnictwu w 2. edycji "Big Brothera". Choć wzbudzał wiele kontrowersji, udało mu się zyskać sympatię widzów i ostatecznie zwyciężyć w finale programu. W domu Wielkiego Brata odnalazł także ukochaną, pojawiły się nawet plotki, że Lemieszewski wziął ślub z Ewą Kępys

Lemieszewski swoją medialną karierę rozwija między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 113 tysięcy użytkowników. Kamil znany jest ze swoich odważnych pomysłów i często kontrowersyjnych stylizacji. Model nie wstydzi się także swojego ciała, w sieci możemy zobaczyć wiele odważnych fotografii, na których pozuje nago.

Kamil Lemieszewski z "Big Brothera" ma kolorowe włosy

Lemieszewski najwyraźniej zasmakował w wizerunkowych zmianach, nie tylko tych dotyczących ubrań. Zwycięzca "Big Brothera" lubi eksperymentować z fryzurami. Jednak najnowsze zdjęcia, które opublikował na Instagramie, mogły zaszokować nawet najwierniejszych wielbicieli Kamila.

W niedzielę 8 marca celebryta opublikował zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że ściął swoje długie włosy, które dla wielu były znakiem rozpoznawczym. Jednak dopiero na kolejnej fotografii widać, na jak odważną przemianę zdecydował się Lemieszewski. Okazuje się, że krótki włosy przefarbował na niebiesko.

- Ale odmłodzony!

- Co tu dużo mówić jesteś dla mnie po prostu wyjątkowy, super kolor włosów uwielbiam cię po prostu.

- Piękna metamorfoza, brawo! - komplementowali fani.

A jak wam podoba się nowe "wcielenie" Kamila?

Zagłosuj

Podoba ci się nowa fryzura Kamila?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF