Zamknij

Big Brother: Kamil Lemieszewski wystąpi przed Rodziną Królewską

Sylwia Wamej
03.01.2020 14:32
Kamil Lemieszewski
fot. Jakub Kamiński/ East News

Kamil Lemieszewski, zwycięzca najnowszej edycji "Big Brothera" wystąpi na początku stycznia przed Rodziną Królewską. O co dokładnie chodzi?

Kamil Lemieszewski wystąpi przed Rodziną Królewską

Kamil Lemieszewski zwycięzca ostatniej edycji "Big Brothera" ma przed sobą nowe wyzwania. Jak donosi serwis Pomponik.pl, Kamil Lemieszewski wystąpi przed Rodziną Królewską. Według serwisu Pomponik.pl Kamil poprowadzi wydarzenie z udziałem londyńskiej trupy cyrkowej. Zwycięzca "Big Brothera" zaprezentuje się przed córeczką księżnej Kate i Williama - Charlotte.

4 stycznia Kamil ma pojawić sie w Hrabstwie Norfolk. Weźmie udział w imprezie zorganizowanej dla Księżniczki Charlotte. Lemieszewski ma zapowiadać artystów z grupy cyrkowej, która wystąpi przed córką Kate i Williama. Sam kamil Lemieszewski ma też zaprezentować kilka sztuczek.

Jak pisze Pomponik.pl, praca konferansjera jest jednym z wielu zajęć, którymi para się Lemieszewski. Zarówno w Anglii, jak i Szkocji zwycięzca "Big Brothera" pojawia się na scenie, by prowadzić imprezy oraz zapowiadać artystów. W ubiegłym roku, podczas halloweenowej imprezy w Londynie, bawił Micka Jaggera i Beyonce.

Kamil Lemieszewski: Kim jest zwycięzca "Big Brothera"?

Kamil Lemieszewski ma 36 lat, a z wykształcenia jest pielęgniarzem i położnikiem. Był też m.in. aktorem, kaskaderem, statystą, cyrkowcem i barmanem. Grał też epizody w wielu zagranicznych filmach, m.in. "Król Artur", "Peaky Blanders" oraz "Han Solo".

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Big Brothera'?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/Pomponik.pl/ SW