Zamknij

Big Brother: Kamil był chłopakiem Oliwii z "Love Island"? Odpowiedział

Judyta Wanicka
18.12.2019 14:18
Kamil Lemieszewski i Oliwia Miśkiewicz
fot. Instagram:@miss0liwia, @bigbrother.tvn7

Kami Lemieszewski z "Big Brothera" i Oliwia Miśkiewicz z "Love Island" byli parą? Takie plotki pojawiły się, gdy fani wyszperali wspólne zdjęcia Kamila i Oliwii z sesji. Po wyjściu z domu Wielkiego Brata Kamil wyjaśnił, co łączyło go z Oliwią z "Wyspy Miłości". Faktycznie byli parą?

Kamil Lemieszewski zwyciężył w 2. edycji "Big Brothera" w TVN7, z kolei Oliwa Miśkiewicz dobrnęła do trzeciego miejsca w reality show "Love island. Wyspa Miłości" w Polsacie. Oboje mieszkają w Londynie i pracują jako modele. Mieli okazję spotkać na planie jednej z sesji, o czym świadczą zdjęcia zamieszczone na ich profilach. Fani zaczęli snuć przypuszczenia, że Oliwia i Kamil mieli kiedyś romans. Po wyjściu z "Big Brothera" Kamil Lemieszewski ustosunkował się do krążących plotek.

Kamil Lemieszewski i Oliwia Miśkiewicz byli parą?

Gdy Oliwia Miśkiewicz brała udział w "Love Island", internauci znaleźli na jej profilu zmysłowe zdjęcie z Kamilem Lemieszewskim z "Big Brothera". Fani od razu zaczęli snuć przypuszczenia, że byłą już dziewczynę Maćka Szewczyka i ekscentrycznego mieszkańca domu Wielkiego Brata łączyło kiedyś coś więcej niż tylko praca. Plotki o romansie podsyciła opowieść Oliwii o jej dawnym ukochanym z Londynu, który miał 36 lat. Historia jak ulał pasowała do Kamila, który również mieszka w stolicy Anglii i na pewno zna się z Oliwią, o czym świadczy ich wspólna sesja.

Oliwia szybko zaprzeczyła, że chodziło o Kamila i wyznała, że poznali się na wspólnej sesji. Tymczasem Kamil nie kojarzy Oliwii w ogóle.

Każdy mnie pyta o tę Oliwię i nie wiem, kto to jest. Wyślijcie mi zdjęcie tej Oliwii, to może się dowiem, kto to jest - odpowiedziała ciekawskim fanom.

Big Brother 2: Kamil znał się z Ewą Kępys przed programem

Kamil nie ukrywa, że przed "Big Brotherem" znał się z Ewą Kępys. Fani od początku podejrzewali dwójkę o zażyłe relacje jeszcze przed programem. Zdaniem widzów, Ewa i Kamil zachowywali się tak, jakby znali się od dawna. Nie czuć było między nimi skrępowania, jakie zwykle towarzyszy pierwszym kontaktom. Poza tym ich znajomość nie przeszła typowych etapów od zauroczenia do miłości. Wszystko zdaniem obserwatorów wydarzyło się zbyt prędko i podejrzanie naturalnie.

Po wyjściu z "Big Brothera" Kamil potwierdził, że poznał Ewę jeszcze jeszcze przed programem. Próbował nawet ją poderwać, ale ona nie była zainteresowana jego zalotami.

Znamy się z Ewą od dłuższego czasu przed „Big Brotherem”, ale zbliżyliśmy się właśnie w domu Wielkiego Brata - wyznał. Widziałem ją wcześniej na Instagramie i próbowałem się z nią jakoś umówić na sesję i zaprosić na randkę, ale była zajęta i mnie zlewała totalnie - powiedział fanom Kamil.

Po programie Ewa i Kamil zamieszkali ze sobą. Ewa często towarzyszy Kamilowi w relacjach na Instastory.

Big Brother: Kamil idzie na terapię. Przez program zapadł na PTSD

RadioZET.pl/jw