Zamknij

Big Brother: Kamil i Ewa mają romans? Fani twierdzą, że byli parą już przed programem

Judyta Wanicka
17.10.2019 10:27
Kamil i Ewa z "Big Brothera"
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys z „Big Brothera” wyraźnie się do siebie zbliżyli. W domu Wielkiego Brata romans wisi w powietrzu. Widzowie zauważyli jednak, że relacja Kamila i Ewy wygląda tak, jakby para poznała się dużo wcześniej niż w programie.

Kamil Lemieszewski jest jednym z najbarwniejszych uczestników drugiej edycji „Big Brothera”. Na wejściu przedstawił się jako człowiek tysiąca zwodów. Z wykształcenia jest pielęgniarzem-położnikiem, ale pracował jako aktor, kaskader, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo” czy „Gwiezdne wojny – historie”. Kamil robi także karierę w modelingu. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie często bierze udział w sesjach fotograficznych dla różnych marek. Ostatni widzowie spekulowali na temat jego znajomości z Oliwią Miśkiewicz z „Love Island”. Teraz fani twierdzą, że Kamil ma romans z Ewą Kępys z „Big Brothera”.

Big Brother 2: Kamil Lemieszewski ma romans z Ewą Kępys?

Między Kamilem a Ewą zaiskrzyło kilka dni temu, gdy oboje wypoczywali na hamaku na tarasie. Ewa weszła do domu Wielkiego Brata zaledwie kilka dni temu, ale już zdążyła zawrócić w głowie szalonemu Kamilowi. Atrakcyjna 28-latka wyraźnie wpadła mu w oko. Co ciekawe, widzowie zauważyli, że Kamil uspokoił się przy niej i zmienił swoje zachowanie.

Część fanów „Big Brothera” obserwujących Kamila i Ewę dopatrzyło się ciekawej rzeczy. Widzowie twierdzą, że ich romans jest ustawką. Uczestnicy mieli się już dobrze znać przed programem.

Ktoś z widzów robi idiotów. Ta para ewidentnie znała się wcześniej.

Prawdopodobnie byli para przed programem, ona nie zdążyła nic zrobić a on już cały był w skowronkach jak ją zobaczył na wejściu.

Patrząc na zachowanie Kamila i Ewy na streamie myślę, że nie tylko znają się od dawna ale także są parą – piszą internauci na oficjalnym profilu reality show. 

RadioZET.pl/jw