Zamknij

Big Brother: Kamil odebrał zwycięską nagrodę. Pochwalił się nią na Instagramie

Sylwia Wamej
20.01.2020 15:46
Kamil Lemieszewski
fot. Beata Zawadzka/East News

Kamil Lemieszewski, zwycięzca ostatniej edycji "Big Brothera" odebrał właśnie nagrodę za program. Na swoim Instagramie pochwalił się nowym autem. Fani zwrócili uwagę na kolor samochodu, który według nich jest symboliczny.

Big Brother: Kamil Lemieszewski pochwalił się wygraną

Kamil Lemieszewski, zwycięzca ostatniej edycji "Big Brothera" odebrał w końcu zwycięską nagrodę. Oprócz 100 tysięcy złotych Kamil otrzymał też od producentów programu elegancki samochód. Lemieszewski nowym autem pochwalił się na Instagramie.

"Fiacik wreszcie znalazł swojego właściciela. Wilk ze swoją watahą pojechali w siną dal, by nakarmić czerwonego brzdąca ku nowej przygodzie!" - napisał zwycięzca "Big Brothera". Fani gratulują prezentu i zwracają uwagę na kolor auta, który jest czerwony. "Czerwony, kolor miłości", "bezpiecznej jazdy. Jeszcze raz gratuluję", "gratulacje" -pisali fani.

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys są parą

Kamil Lemieszewski nie tylko zwyciężył w programie, ale znalazł również miłość.  W "Big Brotherze" poznał Ewę Kępys, z którą świetnie dogadywał się w programie. Ich relacja cały czas rozwija się, również poza kamerami. Na profilu Ewy nie brakuje wspólnych zdjęć z Kamilem.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW