Zamknij

Big Brother: Kamil oświadczył się Ewie? Fani składają gratulacje

Judyta Wanicka
02.01.2020 14:06
Big Brother 2: Kamil i Ewa
fot. Instagram:@ewa_kepys

Kamil Lemieszewski zaręczył się z Ewą Kępys? Zwycięzca "Big Brothera 2" opublikował zdjęcie, które wyraźnie wskazuje na oświadczyny. Fani pospieszyli z gratulacjami.

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys to para znana z 2. edycji "Big Brothera" w TVN7. Poznali się w domu Wielkiego Brata i niemal od razu wpadli sobie w oko. Po wielu perypetiach związanych z pociągiem Ewy do homoseksualnej Natalii Dawidowskiej, dwójce udało się zbudować szczęśliwy związek. Po "Big Brotherze" Kami i Ewa zamieszkali razem. Często nagrywają wspólnie relacje na Instastory oraz publikują intymne sesje. W sylwestra zaskoczyli fanów wymownym zdjęciem splecionych rąk.

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys zaręczyli się?

Kamil i Ewa podzielili się na Instagramie obszerną relacją ze wspólnie spędzonego sylwestra. Nagle na profilu zwycięzcy "Big Brothera" pojawiła się fotografia ukazująca splecione dłonie Ewy i Kamila, a obok nich, czerwone pudełko, w jakim zwykle wręcza się pierścionek zaręczynowy. Podpis Just Happend sugerował, że Kamil właśnie oświadczył się Ewie.

Do Siego Roku 2020 i dużo miłości Wam wszystkim! - przekazał fanom Kamil.

Mimo że Lemieszewski nie zdradził, co jest w pudełku, fani nie mieli wątpliwości, że doszło do oświadczyn. Pod postem zaczęły spływać gratulacje.

Ale się cieszę! Gratuluję z całego serca!

Ale że... zaręczyny? Jeśli tak, to wspaniale! Pasujecie do siebie jak mało kto.

Wspaniale, kochani. Bardzo dobra decyzja, wszystkiego, co piękne dla was w Nowym Roku - czytamy w komentarzach. 

Część fanów miała jednak wątpliwości, czy słynący z zabawnych prowokacji Kamil faktycznie oświadczył się Ewie.

Eee chyba nie, za wcześnie.

Znając zwierzaka, to na bank w środku jest pierścionek, ale nie zaręczynowy, lecz obrączki lub bransoletki dla par. Wiele zakochanych je nosi. Ważne, że im na sobie zależy.

To raczej kolejny sygnet dla Kamila.

Internauci probowali dowiedzieć się czegoś więcej na temat domniemanych zaręczyn, ale Ewa i Kamil nie zdecydowali się zamieść odpowiedzi.

Zagłosuj

Lubisz Ewę i Kamila?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw