Zamknij

Big Brother: Kamil zmienił fryzurę. Fani porównują go do "Wiedźmina"

Sylwia Wamej
30.12.2019 16:07
Kamil Lemieszewski
fot. Instagram.com/ Big Brother

Kamil Lemieszewski, zwycięzca ostatniej edycji "Big Brothera" przeszedł metamorfozę. Uczestnik reality-show nie jest już brunetem. Gwiazdor nową fryzurą pochwalił się w mediach społecznościowych. Jak na tę zmianę zareagowali fani?

Big Brother: Kamil Lemieszewski zmienił fryzurę. Już nie jest brunetem

Kamil Lemieszewski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Zwycięzca ostatniej edycji "Big Brothera" pochwalił się właśnie zmianą fryzury. Kamil nie jest już brunetem. Zmienił kolor włosów na blond. Zdjęcie z salonu fryzjerskiego opublikował oczywiście na Instagramie.

Niektórzy fani w komentarzach zachwycają się metamorfozą Kamila i porównują do fryzury Geralta z "Wiedźmina". "Super, zmiana zdecydowanie na plus", "Geralt, czy to ty"?", "Wiedźmin!" - piszą fani. Znaleźli się też tacy, którzy uważają, że Lemieszewskiemu lepiej jest w ciemnych włosach. "Lepiej w ciemnych, jak dla mnie", "jednak źle" - piszą wielbiciele Kamila Lemieszewskiego.

Za metamorfozę Kamila odpowiedzialny jest Damian Witkowski, który czesze i stylizuje takie gwiazdy, jak m.in. Edyta Pazura czy Ramona Rey. "Nowy dzień, nowa twarz" - napisał zwycięzca "Big Brothera" obok fotografii na swoim instagramowym profilu.

Big Brother: Kamil Lemieszewski: Czym się zajmuje?

Kamil Lemieszewski po udziale w "Big Brotherze" wrócił do normalnego życia. 36-latek pracuje i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Zwycięzca "Big Brothera" tak mówił o pobycie w domu Wielkiego Brata. "Jest pięknie, wyszedłem z najlepszego serialu, w jakim grałem. Były dramaty, plotki, komedia. Bez bólu, dobrze się bawiłem. Najlepszy serial, w jakim brałem udział jako aktor, człowiek, jako ja" - mówił Lemieszewski.

Kamil Lemieszewski z wykształcenia jest położnikiem i pielęgniarzem. Pracował jako kaskader, statysta, cyrkowiec, barman i aktor. Na swoim koncie ma epizody w zagranicznych filmach, takich jak jak m.in. "Król Artur", "Peaky Blinders" oraz "Gwiezdne wojny- historie".

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW