Zamknij

Big Brother: Madzia i Oleh rozstali się? "Pudelek" ujawnia przyczyny zerwania

30.09.2020 16:10
Big Brother Madzia i Oleh
fot. Piotr Molecki/East News

Madzia i Oleh byli jedną z najgorętszych par programu "Big Brother". Od jakiegoś czasu celebryci byli mniej aktywni w mediach społecznościowych, co zaniepokoiło internautów. Teraz media ujawniają, że doszło do rozpadu ich związku.

"Big Brother" to jeden z najbardziej znanych programów rozrywkowych na świecie. Reality show, którego akcja dzieje się w domu Wielkiego Brata, tworzone było w Polsce w latach 2001-2002 przez TVN oraz 2007-2008 przez TV4. W 2019 roku program powrócił na TVN 7 po kilkunastoletniej przerwie. Uczestnikami 6. edycji "Big Brothera" byli m.in. Magdalena Wójcik oraz Oleh Riaszeńczew.

Madzia i Oleh w trakcie trwania programu bardzo się do siebie zbliżyli. 32-letnia uczestniczka i jej ukochany po wyjściu z domu Wielkiego Brata postanowili zamieszkać razem, a kulisami swojego życia i związku dzielili się na Instagramie. Choć początkowo większość osób z niepokojem przyglądała się ich relacji, ostatecznie fani zaczęli im mocno kibicować. W trakcie kwarantanny pojawiły się nawet plotki o zbliżającym się ślubie. Teraz jednak ujawniono, że para postanowiła się rozstać. Co się stało?

Zobacz także: Big Brother: Oleh zarażony koronawirusem: "Nie mam smaku i węchu"

Magda i Oleh z "Big Brothera" rozstali się?

Internauci zauważyli, że od kilku dni Madzia i Oles są mniej aktywni na swoich profilach w mediach społecznościowych. Byli uczestnicy "Big Brothera" nie publikowali nowych zdjęć oraz nie pokazywali się nigdzie razem. Fani zaczęli dopytywać w komentarzach o przyczyny tak długiej nieobecności. Niektórzy komentujący podejrzewali, że doszło do rozstania.

- Jak się okazuje, w ich spekulacjach jest duże ziarno prawdy. Jak udało nam się bowiem dowiedzieć, Oleh i Magda rozstali się. Decyzję o zakończeniu relacji podjęła zwyciężczyni "Big Brothera", która nie przeszła obojętnie obok... zdrady partnera i wyrzuciła go z domu - potwierdził plotki o rozstaniu portal Pudelek.pl.

Przyczyną rozpadu związku miała być zdrada Oleha. Na razie ani Madzia, ani jej partner nie odnieśli się do medialnych doniesień.

Myślicie, że faktycznie to koniec ich relacji?