Zamknij

Big Brother: Magda i Oleh opowiedzieli o swoim związku: "Kłócimy się, ale już o wiele mniej"

Sylwia Wamej
03.02.2020 15:56
Magda i Oleh
fot. Viphoto/East News

Madzia i Oleh gościli w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli o swoim związku. Para, która poznała się na planie "Big Brothera" zdradziła,  ze jak w każdym związku zdarzają się im kłótnie. Dodali też, czy myślą o ślubie.

Big Brother: Madzia i Oleh opowiedzieli o swoim związku

Madzia i Oleh z "Big Brothera" byli gośćmi w studiu "Dzień Dobry TVN". Para zdradziła, jak się im układa po programie. Zarówno Oleh, jak i Magda uważają, że program ich nie zmienił.

"Jesteśmy taką normalną parą, jak każda inna para, która nie była w takim programie. Jedynie czasem jest ciężko, bo jak dajemy dużo story na Instagramie, to ludzie mówią, że pod publikę, jak mało - że się ukrywamy. Nigdy nie wygrasz. Kłócimy się, ale już o wiele mniej niż kiedyś - powiedziała Magda w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

Big Brother: Czy Magda i Oleh planują ślub?

Podczas rozmowy padło też pytanie związane z przyszłością. Czy para planuje ślub?

"Ja żyję chwilą, mi teraz dobrze. Jak będzie taka okazja albo chęć, żeby wziąć ślub i mieć dzieci, to przyjdzie samo. Teraz cieszymy się chwilą"  - powiedział Oleh.

Dorota Welman zapytała też, czy coś ich zaskoczyło w związku poza kamerami.

"Ja bym chciała coś dodać. Jeżeli porównujemy program i real life, to Olo w real life więcej czasu spędza na telefonie, więc wolałam program, kiedy telefonu nie było!" -powiedziała Magda do Oleha.

W studio "Dzień Dobry TVN" gościła również inna para, która poznała się w programie - Angelika i Igor.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW