Zamknij

Big Brother: Maliwna i Wiktor są razem? Fani donoszą: Spędzili sylwestra w Londynie

Judyta Wanicka
03.01.2020 17:05
Big Borther: Malwina i Wiktor
fot. Instagram:@babi91_official

Wiktor Stadniczenko i Malwina Ha odnowili romans? Fani donoszą, że para znana z "Big Brothera" spędziła razem sylwestra w Londynie. Na zdjęciach Stadniczenki zabrakło za to jego dziewczyny, Esther.

Big Brother: Wiktor spotyka się z Malwiną?

Wiktor Stadniczenko i Malwina Ha spędzili razem sylwestra w Londynie - do takich wniosków doszli fani "Big Brothera" śledzący instagraowe profile obojga uczestników. Według internautów Wiktor miała przywitać nowy rok w towarzystwie swojej przyjaciółki z domu Wielkiego Brata. Miały ich zdradzić relacje na Instastory oraz kapelusz, który ma głowie Malwina.

Tak, są razem w Londynie jak widać po story. I to Wiktora kapelusz - zauważyła jedna z fanek.

Babi, bardzo cieszę się, że spędzasz sylwestra z Wiktorem i jego rodziną. Zawsze bardzo wam kibicowałam i wiedziałam, że "coś" z tego będzie, a co, to czas pokaże. Trzymam kciuki za przyjaźń, miłość i wszystko, czego sobie życzycie - czytamy w komentarzach. 

Wspólne zdjęcie Malwiny z Wiktorem i jego bratem wywołało lawinę spekulacji, że Malwina i Wiktor odnowili romans. Naturalnie pojawiły się pytania o dziewczynę Stadniczenki, Esther, która odwiedziła go w "Big Brotherze". Azjatka nie pojawiła się ani razu na zdjęciach Bidonsa, mimo że - jak donoszą fani - przebywa obecnie w Europie.

A po Esther ani śladu, szkoda.

Wiktor szkoda, że nie spędziłeś sylwestra z Ester, ona jest cudowna i pasuje do Ciebie, trzymam za Was kciuki.

Czy z Malwiną jesteście oficjalnie parą? Czy tak na boku, dopóki Esther się nie dowie? - zapytała Bidonsa jedna z internautek.

Wiktor jednak konsekwentnie omija pytania o związek z Azjatką.

Wiktor Stadniczenko nie jest już z Esther?

Tydzień przed finałem "Big Brothera" do domu Wielkiego Brata weszła dziewczyna Wiktora Stadniczenki – Esther. Ukochana finalisty przyjechała do Polski z Azji, skąd pochodzi. Niestety, mimo upojnej nocy, podczas której Wiktor i Esther uprawiali seks, finalisty nie ominął temat bliskich relacji z Malwiną Ha. 

W programie Esther chciała zerwać z Wiktorem, nie mogąc mu wybaczyć tego, że spał w jednym łóżku z Malwiną i okazywał koleżance więcej czułości niż jej. Widzowie początkowo stanęli murem za zranioną Esther, ale po jej występie w „Big Brother Nocą”, część przestała jej współczuć. Okazało się, że Wiktor i Esther są ze sobą dwa lata, lecz przez osiem miesięcy się nie widzieli. Fani uznali, że w tej sytuacji trudno mówić o poważnym związku.

Przecież ten związek to farsa. Ona w Azji, on w Polsce, nie widzieli się 8 miesięcy, a on sam mówił, że jeździ tam tylko na zimę. W sumie 2 lata razem.... Sorry, ale co to za związek? Już widzę, jak dochowują sobie tyle czasu wierności - komentowali internauci na instagramowym profilu "Big Brothera".

Nie dziwie się, że Wiktor kleił się do Malwiny. Przecież to nie jest związek z tą Esther. Praktycznie obcy sobie ludzie. To jakich czułości ona oczekiwała po takim czasie? On też potrzebował bliskości, więc związał się z Malwiną. Pewnie też jest to ten sam typ urody, co mu się podoba - powtarzało się w komentarzach.

Zagłosuj

Malwina i Wiktor powinni zostać parą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw