Zamknij

„Big Brother”: Malowanie samochodów i poszukiwanie wegan. Znamy szczegóły castingów

Redakcja
17.01.2019 13:08
„Big Brother”: Malowanie samochodów i poszukiwanie wegan. Znamy szczegóły castingów
fot. bigbrother.tvn.pl

„Big Brother” wraca na ekrany telewizorów. Trwają castingi, które mają wyłonić najodpowiedniejszych kandydatów do zamieszkania w domu Wielkiego Brata. Część z zadań eliminacyjnych może wydawać się osobliwa.

Big Brother” to reality show, które zrobiło w Polsce prawdziwą furorę. Trzy pierwsze krajowe edycje emitowane były na antenie stacji TVN w latach 2001-2002. Program zyskał ogromną popularność i odnotowywał rekordy oglądalności. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy uczestników zamkniętych w domu naszpikowanym kamerami, wykonujących powierzone im zadania i eliminujących się nawzajem z udziału w kolejnych odcinkach. Było o co walczyć, nagroda w polskiej edycji wynosiła 500 tysięcy złotych. Na kolejne trzy edycje musieliśmy poczekać 5 lat, były one emitowane na antenie telewizyjnej Czwórki.

21 listopada 2018 roku zapowiedziano szóstą edycję „Big Brothera”, w grudniu natomiast rozpoczęły się castingi do programu.

EN_01159052_9394
fot. EAST NEWS

Castingi do szóstej edycji „Big Brothera”

Jak dowiedział się portal Pomponik, nad procesem rekrutacji do programu czuwa między innymi zespół psychologów. Bada on predyspozycje kandydatów, między innymi zdolność do pracy w grupie i pod presją czasu.

– Pogrupowali nas w 9-osobowe grupy (w sumie osiem grup) i każda osoba musiała pokolorować jak największą liczbę narysowanych na białej kartce papieru samochodów, następnie wyciąć je i skleić klejem lub zszyć zszywaczem. Mieliśmy na to godzinę. Chodziło o to, żeby zrobić to jak najdokładniej.

ZOBACZ TEŻ: Manuela Michalak. Jak teraz wygląda gwiazda pierwszej edycji "Big Brothera"?

– Wszystko obserwowali psycholodzy i producenci, którzy krążyli po sali i czasami zadawali pytania. Poza tym co jakiś czas na stole lądowała kamera, która rejestrowała pracę uczestników castingu – zdradził portalowi jeden z uczestników castingu.

Interesująco miały również prezentować się posty jednej z osób związanych z produkcją nowej edycji „Big Brothera”.

– Poszukuję bohaterów do nowej edycji „Big Brother Polska”. Szukamy również wegan i wegetarian. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany szczegółami, proszę śmiało pisać priv.

Nie wiadomo, czy producenci chcieli w ten sposób podkreślić, że w programie może wziąć udział każdy, czy poszukują jak najbardziej różnorodnych uczestników.

ZOBACZ: Jak zgłosić się do nowej edycji "Big Brothera"?

RadioZET.pl/MF