Zamknij

Big Brother: Malwina chce opuścić program. Ma dość dziewczyny Wiktora?

Judyta Wanicka
03.12.2019 11:24
Malwina z "Big Brothera"
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Malwina Ha chce opuścić "Big Brothera". Uczestniczka z trudem znosi obecność dziewczyny Wiktora, która w niedzielę weszła do domu Wielkiego Brata. Od tamtej pory Wiktor prawie jej nie zauważa. Jestem w stanie wyjść stąd, żeby on mógł być tu szczęśliwy z nią - powiedziała.

Z "Big Brothera 2" może wykruszyć się kolejna osoba. Malwina Ha powiedziała Wielkiemu Bratu, że chce opuścić program. 28-letnia mama dwójki dzieci ostatnio nie ma powodów do radości. Najpierw padła ofiarą zuchwałego Mateusza, który obmacywał ją w sypialni. Następnie wywołała skandal uderzając w twarz swojego najlepszego przyjaciela Wiktora i wulgarnie wykrzykując na Kamila.

Od kilku dni Malwina musi znosić obecność dziewczyny Wiktora Stadniczenki, która niespodziewanie weszła do domu Wielkiego Brata. Odkąd Esther jest w programie, Malwina czuje się wyraźnie nieswojo. Nie może liczyć na atencję Wiktora. W dodatku musiała się gęsto tłumaczyć przed ukochaną Stadniczenki, której nie podobały się zażyłe kontakty Wietnamki z jej chłopakiem.

Big Brother: Malwina rozebrała się przed Wiktorem w wannie [WIDEO]

Big Brother 2: Malwina Ha chce odejść z programu

W poniedziałek Malwina Ha wyznała, że nosi się z zamiarem opuszczenia "Big Brothera". Zalana łzami, dała do zrozumienia, że nie wytrzymuje napiętej atmosfery, którą wywołało wejście dziewczyny Wiktora. Malwina obwinia Stadniczenkę, że namieszał w ich relacjach oraz swoim związku z Esther. Trudno jej znieść myśl, że odkąd jego ukochana jest w domu Wielkiego Brata, przystojny model nagle stracił nią zainteresowanie.

Jestem w stanie w stanie wyjść stąd, żeby on mógł być tu szczęśliwy z nią - powiedziała rozżalona Malwina.

Uczestniczka wyznała, że ma wyrzuty sumienia wobec Esther. W oczach dziewczyny oraz widzów obserwujących jej zachowanie wyszła na tą, która romansowała z Wiktorem.

Chcę wrócić do domu - oświadczyła uczestnikom.

Wielki Brat próbował przekonać Malwinę do pozostania w show, zwłaszcza, że ma szansę zwyciężyć w finale. Malwina nie podjęła jeszcze decyzji.

RadioZET.pl/jw