Zamknij

Big Brother: Martyna Lewandowska schudła 10 kg. Stare zdjęcia szokują

Judyta Wanicka
08.01.2020 16:53
Maryna Lewandowska
fot. Instagram:@martyna_lewandowska

Martyna Lewandowska z "Big Brothera" pokazała stare zdjęcia sprzed metamorfozy. Finalistka "Big Brothera" ważyła kiedyś 10 kg więcej. Przed programem udało jej się spektakularnie schudnąć. Jak tego dokonała?

Martyna Lewandowska zdobyła popularność dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" w TVN7. 22-latka z Żor dostała się do finału, w którym rywalizowała o zwycięstwo z Kamilem Lemieszewskim i Wiktorem Stadniczenką. W programie poddała się spektakularnej metamorfozie - zgodziła się ściąć włosy na krótko i przeznaczyć je na peruki dla kobiet po chemioterapii. Mało kto wie, że przed programem Martyna również przeszła wyraźną przemianę. Okazuje się, że finalistka "Big Brothera" zmagała się kiedyś z niechcianymi kilogramami, a jej figura nie przypominała tej z domu Wielkiego Brata.

Big Brother: Martyna Lewandowska schudła 10 kg

Maryna Lewandowska ma obecnie sylwetkę bez zarzutu, ale jeszcze w styczniu nie miała powodów do zadowolenia. Zła dieta i problemy z hormonami sprawiły, że gwiazda "Big Brothera" przytyła ponad 10 kg.

Wrzucam tego posta, bo wiem, że wielu z was ma masę postanowień noworocznych. Krótko chciałam opowiedzieć swoją historię. W styczniu tamtego roku wyglądałam tak jak po lewej stronie, miałam problemy z żołądkiem, jelitami i hormonami. Przez stres, złą dietę oraz leki, jakie przyjmowałam, przytyłam ponad 10 kg! - wyznała.

Za namową znajomej Martyna postanowiła zmienić tryb życia. Odstawiła tuczące i szkodliwe produkty oraz ograniczyła ilość mięsa w diecie. Wspomagała się również suplementami. W zmniejszeniu wagi pomógł jej także żywieniowy reżim w domu Wielkiego Brata.

Przed programem schudłam kilka kilogramów, w trakcie zgubiłam kolejne. Była to moja metamorfoza tego roku! Zachęcam was do wytrwałości w waszych postanowieniach - napisła na Instagramie Martyna. 

Fani są pod wrażeniem efektów odchudzania Martyny. Przemiana do tego stopnia zaskoczyła internautów, że niektórzy podawali wątpliwość autentyczność zdjęcia po przemianie.

Ale duża zmiana i to na dobre. Teraz to laska jesteś. Nie powiedziałabym, że kiedyś byłaś taki pączuszek Martynka.

Wcześniej brzuszek jak ciąża. Super, że się udało.

Teraz inspiracją dla wielu jesteś Ty! Widać te efekty! Promieniejesz.

Zagłosuj

Komu kibicowałeś w finale "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw