Zamknij

Big Brother: Milex ujawnił SMS-y Oleha do Magdy? "K***o, gdzie ty jesteś"

Maciej Friedrich
10.12.2019 20:58
Big Brother: Milex ujawnił SMS-y Oleha do Magdy? "K***o, gdzie ty jesteś"
fot. Piotr Molecki/East News

Milex, przyjaciel Magdy Wójcik z "Big Brothera", opublikował szokujące nagranie. Ujawnia w nim kulisy związku zwyciężczyni programu z Olehem. Niektóre informacje stawiają Riaszeńczewa w bardzo złym świetle. 

Przed nami finał 2. edycji "Big Brothera", tymczasem nie gasną kontrowersje wokół najpopularniejszej pary pierwszej odsłony show. Mowa tu oczywiście o zwyciężczyni programu Magdzie Wójcik i Olehu Riaszeńczewie. Ich uczucie rozkwitło w programie i zdecydowali się zamieszkać razem. W mediach głośno było o konflikcie Oleha i jednego z przyjaciół Magdy, celebryty Milexa.

Miał on zostać pobity i wyrzucony przez Riaszeńczewa ze wspólnego mieszkania, czemu uczestnik "Big Brothera" zaprzeczył. Milex informował w mediach społecznościowych, że Oleh znęca się nad Wójcik. Teraz zdecydował się wyjawić kolejne informacje dotyczące rzekomych występków Oleha. 

Big Brother: Milex oskarża Oleha o złe traktowanie Magdy Wójcik. Wyjawił treść SMS-ów?

Milex opublikował w sieci film, w którym odnosi się do skandalu związanego z jego osobą, Olehem oraz Magdą. Celebryta w nagraniu ponownie nie szczędził ukraińcowi gorzkich słów. Według niego Riaszeńczew ma być wyjątkowo zaborczy, trzymać Magdę "w klatce" i być agresywny. Zacytował treść rzekomego sms-a, jakiego miała otrzymać zwyciężczyni "Big Brothera" od chłopaka. 

K***wo, gdzie ty jesteś. Masz w tej chwili wracać - miała brzmieć wiadomość. 

Milex posunął się nawet do stwierdzenia, że Oleh chciałby wykorzystać pieniądze popularnej Madzi. Nie poparł jednak swoich słów żadnymi dowodami. 

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

Magda Wójcik i Milex
fot. screen:YouTube

RadioZET.pl/MF