Zamknij

Big Brother: Uczestniczka programu walczy z nowotworem. Pokazała zdjęcie ze szpitala

13.10.2020 10:06
Big Brother Natalia Dawidowska
fot. Beata Zawadzka/East News

Natalia Dawidowska to jedna z byłych uczestniczek 2. edycji programu "Big Brother". Kobieta przekazała swoim fanom smutną wiadomość. Okazuje się, że od jakiegoś czasu walczy z nowotworem.

Natalia Dawidowska to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci 2. edycji programu "Big Brother". Uczestniczka pochodzi z Rumunii i w Domu Wielkiego Brata zamieszkała w 2019 roku. Kobieta zwróciła uwagę widzów swoim wyglądem - ma krótkie włosy uczesane na jeżyka, przez co zdarza się, że jest mylona z mężczyzną. Nie przeszkadza jej to jednak. Natalia w programie otwarcie przyznawała także, że woli kobiety.

Po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata uczestniczka zniknęła ze świata mediów. Wciąż jednak była aktywna na swoim Instagramie, gdzie dzieliła się z obserwatorami nowinkami z życia. Niestety, ostatnio podzieliła się z fanami przykrą informacją. Okazuje się, że Natalia Dawidowska od jakiegoś czasu walczy z nowotworem.

Zobacz także: Big Brother: Natalia na starym zdjęciu. Była kiedyś śliczną dziewczyną

Natalia Dawidowska z 2. edycji "Big Brothera" walczy z nowotworem

Natalia Dawidowska dowiedziała się o swoim złym stanie zdrowia 1 października. Gwiazda "Big Brothera" od razu poddała się całej serii badań. Ostatnio pod jednym ze zdjęć przyznała, że walczy z nowotworem piersi.

-  Podchodzę do tego w sposób bardzo spokojny. Wiem, że najlepszym wyjściem z takiej sytuacji, to jest po prostu spokój. (...) Żyjemy dla kogoś, ja mam naprawdę kochającą mnie rodzinę, wielu znajomych.

W poniedziałek uczestniczka programu TVN podzieliła się kolejnymi zdjęciami ze szpitala. Internauci w komentarzach starają się dodawać otuchy w tej trudnej walce. Szczęśliwie Natalia może liczyć także na wsparcie bliskich i przyjaciół.

- Będzie dobrze! Trzymamy kciuki!

- Dużo zdrówka.

- Dasz radę kochana!

- Natalia wygrasz, wiele wygrało i Ty też będziesz między nimi. Trzymaj się jutro dzielnie. Jestem z Tobą - czytamy w komentarzach.

My także życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!