Zamknij

Big Brother: Natalia na starym zdjęciu. Była kiedyś śliczną dziewczyną

Judyta Wanicka
29.10.2019 12:56
Big Brother: Natalia na starym zdjęciu. Była kiedyś śliczną dziewczyną
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Natalia Dawidowska z drugiej edycji „Big Brothera” na starym zdjęciu prezentuje się zupełnie inaczej niż obecnie. Uczestniczka nie ukrywała, że ma lesbijskie skłonności i preferuje męski styl bycia. Ale nie zawsze tak było. Stare zdjęcie Natalii Dawidowskiej z „Big Brothera” zdradza, jak uczestniczka wyglądała w przeszłości, zanim przeszła radykalną metamorfozę.

Natalia Dawidowska była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestników drugiej edycji „Big Brothera”. W domu Wielkiego Brata wyróżniała się wyglądem: miała krótko ostrzyżone włosy i nosiła męskie ubrania. Jej zachowanie i styl bycia również więcej miały cech płci przeciwnej niż żeńskich. Natalia otwarcie przyznawała się do tego, że woli kobiety. W programie pocałowała Kasię, podrywała Sarę oraz próbowała romansować z Ewą, nieoficjalną dziewczyną Kamila. Natalia nie wstydziła się faktu, że jest brana za chłopaka. W programie nosiła nawet męskie imię Natan.

Big Brother: Ewa zdradziła Natalię z Kamilem. Doszło do namiętnej sceny

Natalia Dawidowska z „Big Brothera” miała kiedyś długie włosy

Natalia Dawidowska pożegnała się z „Big Brotherem” w zeszłą niedzielę. Zdecydowany charakter Natalii i specyficzne zachowanie sprawiły, że większość grupy podchodziła do niej z rezerwą. Ciekawe, czy domownicy i widzowie polubiliby ją bardziej, gdyby nosiła się jak typowa dziewczyna. Co ciekawe, Natalia kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Na jej oficjalnym profilu widniało zdjęcie, na którym ma długie włosy. Z twarzy w zasadzie niewiele się zmieniła. Jednak zadziorny jeżyk na głowie sprawił, że dziś 29-latka w znikomym stopniu przypomina siebie sprzed lat.

Natalia Dawidowska
fot. Instagram:@dawidowska.n

Profil Natalii był aktualizowany podczas jej pobytu w „Big Brotherze”. Prawdopodobnie zdjęcia zamieszczał ktoś z jej bliskich. Pomysł, by pokazać fanom fotkę z przeszłości, najwyraźniej nie spodobał się Natalii, bo post już zniknął z Instagrama.

Kim jest Natalia Dawidowska z „Big Brothera”?

Natalia Dawidowska ma 29 lat i pochodzi z Rumii. Pracuje jako kurier na terenie Redy. Poza tym służy w miejskim oddziale Ochotniczej Straży Pożarnej. Wcześniej służyła w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała nawet propozycje zawodowej służby wojskowej. Natalia nie ukrywa, że podobają jej się kobiety. Stara się być w stosunku do nich szarmancka i bardzo delikatna. Jak przyznaje, wygląd jest dla niej istotną kwestią i poświęca mu sporu uwagi. Regularnie chodzi do fryzjera, by golić głowę na jeżyka. Jest świadoma swojej odmienności i tego, jak reaguje na nią otoczenie. Nie przeszkadza jej fakt, że regularnie jest mylona z mężczyzną.

RadioZET.pl/jw