Zamknij

Big Brother: Oleh zarażony koronawirusem: "Nie mam smaku i węchu"

25.08.2020 08:51
Oleh Riaszeńczew
fot. Piotr Molecki/East News

Oleh Riaszeńczew zakażony jest koronawirusem. Były uczestnik "Big Brothera" poinformował na swoim Insta Stories, że wynik testu na koronawirusa jest pozytywny. Oleh opowiedział również o objawach.

Big Brother: Oleh zarażony koronawirusem

Oleh Riaszeńczew ma koronawirusa. Był uczestnik "Big Brothera" pokazał na swoim Insta Stories pozytywny wynik testu na koronawirusa. 21-latek postanowił wykonać test, bo jak zdradził swoim fanom na Intagramie, od dwóch dni źle się czuł. Gwiazdor "Big Brothera" opowiedział też o objawach, które go dotknęły.

"Wykryto u mnie koronawirusa. Jest to totalnie przerąbane, ponieważ nie czuję się źle, nie mam gorączki, został mi tylko katar i to w sumie tyle. Od wczoraj nie mam smaku i węchu, ale wydaje mi się, że powoli wraca, bo lepiej czuję. No, ale nie mając już nawet żadnych objawów, albo prawie nie mając, muszę odbyć dwutygodniową kwarantannę. Zostaje myśleć, co robić w domu, czym się zająć, żeby nie zanudzić się na śmierć"  - opowiedział partner Magdy Wójcik.

Mimo choroby Oleh dość beztrosko podchodzi do całej sprawy.

"Moje zdanie na temat koronawirusa się nie zmieniło. Jak uważałem od samego początku, że to jest zwykła choroba i wokół tego jest wszystko bardzo nadmuchane, to dalej tak uważam, bo patrząc na mnie, ja tylko trzy dni miałem gorączkę (...). Trzeba nauczyć się z tym żyć i nie dać się zwariować, bo chorób jest naprawdę mnóstwo, a jedyne, co możemy, to uważać na siebie i swoje zdrowie, to najlepsze rozwiązanie" - podkreślił były uczestnik "Big Brothera".

Magda Wójcik zarażona koronawirusem?

Jak się okazuje, partnerka Oleha, Magda Wójcik, póki co nie miała wykonanego testu na obecność koronawirusa. Jednak jak wyjaśnia w rozmowie z Pudelkiem, bardzo możliwe, że również i ona zaraziła się od ukochanego.

"Ja nie miałam robionego testu, gdyż nie miałam wtedy żadnych objawów, więc nie wiem, czy mam wirusa, czy nie, ale pewnie będąc z Olo w jednym mieszkaniu non stop, lada dzień się zarażę" - powiedziała zwyciężczyni "Big Brothera" w rozmowie z serwisem Pudelek.pl

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl.