Zamknij

Big Brother: Sarah ma kłopoty przez program. Rodzina nie chce z nią rozmawiać

Judyta Wanicka
23.10.2019 11:21
Sarah Poznachowski
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Sarah Poznachowski przez udział w „Big Brotherze” straciła kontakt z rodziną. W niedzielnym wydaniu „Areny” nie pojawił się nikt z bliskich. Mąż nie odebrał jej ze studia. Czy rodzina odwróciła się od Sary z powodu „romansu” z Mateuszem w domu Wielkiego Brata?

Sarah Poznachowski odpadła z „Big Brothera” w ubiegłą niedzielę. Spośród czwórki nominowanych to właśnie ona otrzymała najwięcej głosów za odejściem. Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata na uczestniczkę czekała jeszcze jedna przykra niespodzianka. Okazało się, że w studiu „Areny” nie pojawił się nikt z jej bliskich. Sarah musiała wracać do domu z koleżanką, bo mąż po nią nie przyjechał. Była gwiazda „Big Brothera” wyznała, że od momentu wyjścia z programu żadna osoba z rodziny nie próbowała się z nią skontaktować.

Big Brother: Sarah Poznachowski przez romans straci rodzinę?

Sarah Poznachowski z „Big Brothera” raczej nie tak wyobrażała sobie powrót do rzeczywistości. „Mamasita”, jak nazwano ja w programie, nie ma pojęcia, dlaczego rodzina o niej zapomniała.

Nie wiem jeszcze, jak rodzina podsumowała mój pobyt w domu Wielkiego Brata, bo nie miałam okazji z nimi porozmawiać. Zobaczymy. Na pewno jest dużo rzeczy, które musimy omówić – powiedziała w rozmowie z Pomponikiem. Nikt po mnie nie przyjechał. Zastanawiam się dlaczego. Rozmawiałam jak na razie tylko z koleżanką – wyznała smutno.

Gwiazda „Big Brothera” przypuszcza, że na ochłodzenie rodzinnych stosunków mogła mieć wpływ jej bliska relacja z Mateuszem Sławińskim. Oboje polubili się do tego stopnia, że podejrzewano ich o sekretny romans. Sarah zapewnia jednak, że z Mateuszem łączyła ją tylko przyjaźń, a jej uczucia miały czysto siostrzany charakter. 

Nie wiem jeszcze, jak mój partner odebrał „romans” z Mateuszem – powiedziała Pomponikowi i podkreśliła, że Mateusz nie jest konkurencją dla jej ukochanego.

Mam z nim tylko relacje platoniczne. Miałam z nim wspólny język i podobne poczucie humoru. Nie mam do niego pociągu seksualnego. Szukałam tam bliskości. Czułam się jak jego starsza siostra albo matka – powiedziała o Mateuszu.

Kim jest Sarah Poznachowski z „Big Brothera”?

Sarah Poznachowski ma 37 lat. Jest Niemką z polskimi korzeniami urodzoną w Kolonii. Od dwóch lat mieszka w Polsce w miejscowości Posada. Przeprowadziła się tu razem z dwoma synami, gdy poznała swoją wielką miłość – Sławka pochodzącego z Polski. Sarah należy do kobiet pewnych siebie i przebojowych, które żadnej pracy się nie boją. Sarah pracowała w różnych profesjach, m.in. jako służba w hotelu oraz stewardessa. Mówi biegle po niemiecku, angielsku, polsku i francusku. Jest osobą energiczną, pełną życia i dowcipną. Choć irytuje ją polska skłonność do narzekania, nie wróciłaby do Niemiec. 

RadioZET.pl/jw