Zamknij

Big Brother: Uczestniczka wyszła z programu, aby pożegnać zarażonego koronawirusem teścia

Sylwia Wamej
25.03.2020 13:49
Adriana Volpe
fot. Instagram.com/ Adriana Volpe

"Big Brother" we Włoszech jest niezwykle popularny i chętnie oglądany. Niestety, ostatnio jedna z uczestniczek musiała wyjść z programu. Wszystko przez śmierć jej teścia zarażonego koronawirusem.

Big Brother: Uczestniczka zrezygnowała z programu przez rodzinną tragedię

"Big Brother" to program, który we Włoszech cieszy się dużą popularnością. Niestety, jedna z uczestniczek - Adriana Volpe nagle opuściła program. W medialnym oświadczeniu podkreśliła, że jej decyzja podyktowana była sprawami osobistymi. Jak się później okazało, chodzi o teścia, który został zakażony koronawirusem. Uczestniczka wyszła z Domu Wielkiego Brata, aby wesprzeć swoją rodzinę, przede wszystkim męża - Roberto. Niestety, tata jej męża - Ernesto Parli zmarł z soboty na niedzielę w wieku 76 lat.

Ernesto Parli przez wiele lat był prezesem FC Chiasso. Zachorował na początku marca, o czym Adriana dowiedziała się, będąc w programie. Uczestniczka show zamieściła na Instagramie wpis, w którym podziękowała fanom za ogromne wsparcie.

"Nasz świat jest na kolanach, ale musimy być głęboko przekonani, że wszystko będzie dobrze. Proszę o modlitwę za moją rodzinę” - napisała Adriana na Instagramie.

Big Brother: Zmiany we włoskiej edycji przez koronawirusa

Koronawirus wpłynął również na logistykę "Big Brothera". Z powodu epidemii koronawirusa we Włoszech od 8 marca do programu nie dołączają już nowi uczestnicy. Również wszystkie odcinki na żywo są emitowane bez udziału publiczności. Z kolei czas trwania programu został skrócony ze 111 do 92 dni. Finał włoskiej edycji "Big Brothera" zaplanowany jest na 8 kwietnia 2020 roku.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/Fakt.pl/SW