Zamknij

„Big Brother”: co łączy jednego z uczestników z Anną Lewandowską?

Maciej Friedrich
27.03.2019 11:53
„Big Brother”: co łączy jednego z uczestników z Anną Lewandowską?
fot. Instagram:@urban.tomek

Już przed emisją pierwszego odcinka nowej edycji „Big Brother” widzowie zarzucali producentom, że do programu nie wybrano przypadkowych osób. Okazuje się, że jeden z uczestników programu to znajomy Anny Lewandowskiej.

„Big Brother” 2019 miał być ogromnym telewizyjnym hitem na miarę pierwszej, kultowej już edycji show z 2001 roku. I choć nowa odsłona przygód mieszkańców domu Wielkiego Brata mogła pochwalić się świetną oglądalnością, to z odcinka na odcinek pojawia się coraz więcej kontrowersji, a producenci coraz częściej są krytykowani zarówno przez widzów, jak i uczestników. Z programu dobrowolnie zrezygnował Daniel Barłóg, a kolejny uczestnik rozważa taką decyzję. Część graczy narzeka na nudę panującą w domu i fakt, że producenci nie „wyciskają” z programu tyle, ile powinni. Również widzowie coraz mniej pochlebnie oceniają „Big Brothera”.

Z krytyką spotkał się między innymi dobór mieszkańców. Zdaniem niektórych, w domu nie znalazły się osoby „z ulicy”, jak miało to miejsce na przykład w pierwszej edycji. Justyna Żak okazała się znaną blogerką, a Łukasz Darłak aktorem grającym w kilku paradokumentalnych produkcjach TVN. Zdaniem internautów taka sytuacja kłóci się założeniem programu.

„Znowu robią show pod publikę i ze względu na większe zyski. Uczestnikiem mieli być normalni ludzie – nie znani, a tutaj bęc , zupełnie coś innego” – komentował jeden z widzów.

Okazuje się, że kolejna osoba przebywająca w domu Wielkiego Brata ma za sobą pracę przed kamerami.

Tomasz Urban
fot. Instagram:@urban.tomek

Znajomy Anny Lewandowskiej w „Big Brother”?

Mowa tu o Tomaszu Urbanie. 34-latek od ponad 10 lat jest profesjonalnym modelem. Co więcej, Tomasza można również skojarzyć z Anną Lewandowską. Urban poznał żonę Roberta Lewandowskiego w ubiegłym roku, a jeden z tabloidów przytoczył nawet sytuację, w której dziennikarze przyłapali go na gładzeniu trenerki po włosach. Okazało się jednak, że była to sytuacja wykreowana na potrzeby reklamy jednej z marek produkującej szampony przeciwłupieżowe. W spocie Tomasz wcielił się w rolę fryzjera gwiazdy. Czy kolejny „medialny” uczestnik „Big Brothera” negatywnie wpłynie na odbiór programu?

Zagłosuj

Jak oceniasz nową edycję "Big Brother"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wp.pl/MF