Zamknij

Big Brother: religijna Ola Balawender przyznała się do związku z kobietą

Judyta Wanicka
01.10.2019 14:44
Ola Balawender z "Big Brothera"
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Ola Balawender z „Big Brothera 2” zaskoczyła wyznaniem, że przez rok żyła w związku z kobietą. Najmłodsza uczestniczka reality show nie ukrywa, że jest osobą wierzącą i związaną z Kościołem Katolickim. Lesbijski związek Oli Balawender trwał rok. Dziś 20-latka wspomina go z niesmakiem.

Ola Balawender z „Big Brothera” przez rok żyła w związku z kobietą. 20-letnia uczestniczka drugiej edycji reality show jest studentką psychologi i w przyszłości chciałaby zostać seksuologiem. Jednocześnie jest osobą wierzącą, wychowaną zgodnie z nauką Kościoła. Chodziła nawet do liceum katolickiego. Mimo to nie wstydzi się mówić o swoim lesbijskim epizodzie.

Big Brother: Ola Balawender była w lesbijskim związku

Ola Balawender wyznała w rozmowie z Natalią, że była w związku z kobietą. Najmłodsza uczestniczka „Big Brothera” związała się ze swoją przyjaciółką, która się w niej zakochała. Związek trwał rok, choć specyficzna relacja między nimi trwała znacznie dłużej. Z relacji dziewczyny wynika, że dała się wmanewrować w związek, ponieważ czuła się samotna.

Miałam w swoim życiu etap, o którym na pewno moi rodzice nie chcieliby, żebym mówiła. Ale ja traktuję to jako lekcję. Był taki moment, gdzie miałam strasznie słaby kontakt z nimi i jedyne, kogo miałam, to moją przyjaciółkę. A moja przyjaciółka się we mnie zakochała. Problem był taki, że ona mnie tak zmanipulowała, że wmówiła mi, że ja również ją kocham. Przez rok byłam z nią w związku, a dwa lata w jakiejś relacji w ogóle – powiedziała.

Związek z kobietą okazał się trudnym doświadczeniem i na lata odcisnął piętno na psychice wrażliwej uczennicy szkoły katolickiej. Ola Balawender zdradziła, że tkwiła w relacji, której nie czuła. Jednocześnie z obawy przed samotnością nie potrafiła zerwać z przyjaciółką. Wszystko odbywało się w ścisłej tajemnicy przed rodziną i znajomymi.

To strasznie zniszczyło mi psychikę. Ja musiałam po pierwsze to wszystko ukrywać, bo nikt by tego nie zaakceptował w szkole katolickiej. Dopiero jak to się skończyło, zrozumiałam, że tego nie czuję. Tylko po prostu brakowało mi kogoś i tak strasznie bałam się, że ją stracę, że zgadzałam się na wszystko – wyznała.

Kim jest Ola Balawender z „Big Brothera”?

Aleksandra Balawender jest najmłodszą uczestniczką drugiej edycji „Big Brothera”. Ma 20 lat i pochodzi z Rzeszowa. Studiuje psychologię, lecz chciałaby wyspecjalizować się w seksuologii i podjąć pracę seksuologa. Ma w życiu misję: chce sprawić, by seks przestał być tematem tabu. W czasie wolnym od zajęć na uczelni pracuje jako baristka. Lubi też poszaleć na rolkach. W przeszłości była uczennicą katolickiej szkoły. Na wejściu do programu przedstawiła się jako osoba szczera, wierna swoim przekonaniom i twardo trzymająca się zasad.

RadioZET.pl./jw