Zamknij

Blanka Lipińska docięła Wieniawie: "Chudnie i wreszcie ma talię". Aktorka ostro ripostuje na Instagramie

Judyta Wanicka
10.03.2020 17:46
Julia Wieniawa i Blanka Lipińska
fot. Instagram:@blanka_lipinska, @juliawieniawa

Blanka Lipińska i Julia Wieniawa mają konflikt? Autorka "365 dni" znowu docięła młodej aktorce. Tym razem poczyniła uszczypliwą uwagę na temat jej figury. Wieniawa nie pozostała jej dłużna i zamieściła na Instagramie wymowne zdjęcie. 

Blanka Lipińska święci kasowy sukces filmu "365 dni" zrealizowanego na podstawie jej bestsellerowej powieści. Z kolei Julia Wieniawa promuje najnowsze dzieło z jej udziałem - horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Obie gwiazdy na razie nie zdążyło połączyć nic poza Aleksandrem Baronem - byłym chłopakiem Julii, który według najświeższych plotek spotyka się z Blanką. Niemniej między obiema celebrytkami od pewnego czasu narasta napięta atmosfera. Zaczęło się od tego, że Julia Wieniawa uszczypliwie skomentowała związek Lipińskiej i Barona. Pisarka nie pozostała jej dłużna i odgryzła się na planie "Tańca z gwiazdami". Teraz Wieniawa przygotowała dla rywalki wyjątkowo "ostrą" ripostę. 

Julia Wieniawa odpowiedziała na docinki Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska została poproszona przez portal JastrząbPost o skomentowanie pierwszego występu Julii Wieniawy w "Tańcu z gwiazdami". Obecna na widowni pisarka wyznała, że Julia tańczy świetnie, a do tego taniec korzystnie wpływa na jej figurę.

Julka ma duże szanse na wygranie tego programu. Poza tym sport jej służy, chudnie, wreszcie zaczyna mieć talię. Super - powiedziała autorka "365 dni".

To zdanie nie uszło uwadze Julii Wieniawy, która postanowiła odpowiedzieć starszej koleżance wymownym zdjęciem.

Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii - podpisała krwawy kadr z horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt". 

Fani od razu zgadli, do kogo aktorka skierowała swój przekaz.

Szach mat!

Nie no, zaczęłaś tańczyć i w kilka tygodni według jednej Pani zrobiła ci się talia... 

Lepiej nie mieć talii niż mózgu.

Tak to jest, jak ktoś nie ma na siebie pomysłu, bo powoli cichnie szum o tobie i twojej "bestsellerowej powieści" - drwią z Blanki Lipińskiej fani Julii Wieniawy. 

Faktycznie aktorka nie miała talii przed "Tańcem z gwiazdami"?

Zagłosuj

Julia Wieniawa nie ma wcięcia w talii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw