Zamknij

Blanka Lipińska dodała wymowny komentarz. Rozstanie z Baronem to "draśnięcie"?

08.10.2020 12:44
Blanka Lipińska
fot. Grzegorz Banaszak/REPORTER/EAST NEWS

Blanka Lipińska i Baron kilka dni temu rozstali się. Choć celebrytka twierdziła, że nie będzie tego komentować w sieci, kolejny raz dodała wymowny post. Rozstanie z Baronem to jak "draśnięcie"?

Blanka Lipińska przeżywa teraz trudne chwile. Kilka dni temu jej głośny związek z Aleksandrem Baronem niespodziewanie się zakończył. Wcześniej nic na to nie wskazywało, bo co chwila na profilu celebrytki pojawiały się zdjęcia ukazujące ich jako parę ludzi, którzy nie widzą za sobą świata. Teraz z Instagrama autorki "365 dni" wszystkie fotki byłego już partnera zniknęły, a ona sama, tuż po informacji o rozstaniu, przyznała, że nie zamierza komentować sprawy w sieci. Zdaje się jednak, że to trudne do wykonania.

Choć w swoim najnowszym wpisie Blanka Lipińska nie mówi wprost o zakończeniu związku, ani tym bardziej nie ujawnia kulis tego przykrego wydarzenia, to jednak jej słowa z pewnością się do tego odnoszą

Zobacz także: Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Znamy powód

Blanka Lipińska o rozstaniu z Baronem: jest jak "draśnięcie"?

"Ból jest rzeczą względną... To co jednego zabije, innego draśnie" - ogłasza Lipińska. Jak interpretować te słowa? Prawdopodobnie celebrytka mówi swoim fanom, że mimo przykrości, jaka ją spotkała, jest dzielna i nie ma zamiaru zatracać się w smutku.

Na szczęście, Lipińska znów liczyć może na swoich fanów, którzy wspierają ją w trudnym momencie życia. A jak ujawniła we wcześniejszych wywiadach, szczęścia w miłości dotąd nie miała. Niestety, tym razem było podobnie, a przyczyną rozstania miały być inne oczekiwania co do związku. Blanka bardziej się zaangażowała i liczyła ponoć na kolejny krok, a Baron chciał więcej swobody i czasu na swoje pasje. Teraz, kiedy ich drogi się rozeszły, możemy życzyć im odnalezienia równowagi po miłosnych perturbacjach.

RadioZET.pl/AS