Zamknij

Blanka Lipińska dostała pierścionek od Barona. Zrobił go specjalnie dla niej [FOTO]

22.06.2020 14:27
Blanka Lipińska
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Blanka Lipińska pochwaliła się pierścionkiem, który podarował jej Baron. Autorka "365 dni" dumnie zaprezentowała go na Instastories. Obrączka jest nietypowa, bo zrobiona własnoręcznie przez gwiazdora Afromental. 

Blanka Lipińska nie ukrywa, że jej związek z Aleksandrem Baronem  kwitnie. Autorka bestsellerowej powieści "365 dni" pieszczotliwie nazywa muzyka Barusiem i chętnie zamieszcza wspólne zdjęcia. Ostatnio podzieliła się z fanami wyjątkowym prezentem od ukochanego. Na dłoni pisarki widnieje pierścionek, który Baron zrobił dla niej własnoręcznie. Blanka nosi go na palcu serdecznym jak pierścionek zaręczynowy.

Związek Blanki Lipińskiej i Barona wyszedł na jaw na początku marca, kiedy to gwiazda potwierdziła krążące plotki, publikując wspólne zdjęcie na Instagramie. Z czasem kumpelska relacja przerodziła się w gorący romans. Pisarka chętnie relacjonowała domowe życie z "Barusiem" na Instastory, pokazując m.in. jak dla niego gotuje i zamawia bezglutenowe jedzenie. Nawet zdecydowała się przefarbować włosy na różowo, by wyglądać jak ulubiona bohaterka serialowa Barona. Domowa izolacja podczas pandemii sprawiła, że Blanka i Baron mieli okazje się do siebie zbliżyć. 

To nie jest tak, że jesteśmy parą słodkopierdzących magicznych jednorożców. Docieramy się. Pamiętajmy, przez to, że z początku byliśmy zamknięci z własnego wyboru, a potem zamknięto nas wszystkich. No to my przez te trzy miesiące jesteśmy trochę na etapie związku, takiego no osiem miesięcy, rok - mówiła niedawno w "Gali" Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska pokazała pierścionek od Barona

Okres siedzenia w domu okazał się dla wielu par wyjątkowo burzliwy i zweryfikował jakość łączącej ich relacji. U Blanki Lipińskiej i Barona zadziałał wręcz zbawienie. Sami przekonali się, że nie jest to jedynie przelotny romans, lecz szczera przyjaźń, która ma szanse przerodzić się w coś więcej. Okazało się, że pisarka i muzyk mają podobne poczucie humoru i potrafią dogadywać się pod jednym dachem. Ich związek zdążył już wejść na wyższy poziom. W dowód uczuć Blanka otrzymała od Barona oryginalny pierścionek. Baron zrobił go ze struny od swojej gitary. Blanka nosi go jednak jak najważniejszy klejnot.

To obrączka ze struny od gitary, którą własnoręcznie zrobił dla mnie romantyczny Alek Baron - wyznała, eksponując serdeczny palec. 

Myślicie, że to preludium do poważniejszej deklaracji i kolejny będzie już zaręczynowy?

blania pierscionek
fot. Instastory:@blanka_lipinska

Posłuchaj podcastu