Zamknij

Blanka Lipińska gotuje dla Barona. Pochwaliła się, co dla niego przygotowała

Sylwia Wamej
01.04.2020 13:55
Blanka Lipińska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Blanka Lipińska uwielbia gotować, a jako że teraz ma dla kogo pichcić, robi to z jeszcze większą przyjemnością. Autorka książek "365 dni" pochwaliła się, co ostatnio przygotowała dla Barona.

Blanka Lipińska gotuje dla Barona. Pochwaliła się, co dla niego przyrządziła

Blanka Lipińska kocha gotować. Odkąd jest z Baronem, przyrządza rozmaite pyszności specjalnie dla niego. Zakochani chętnie chwalą się na InstaStories romantycznymi chwilami, które spędzają podczas kwarantanny. Ostatnio Lipińska zdradziła, że zdarza się jej wstawać późnym popołudniem. Być może właśnie w nocy gotuje swojemu ukochanemu. Baron z kolei umila czas Blance, grając na gitarze.

Celebrytka pochwaliła się ostatnio, co przyrządziła swojemu ukochanemu. Lipińska przygotowała dla gwiazdora Afromental fish tacosy oraz lody z polewą czekoladową.

"Music by Alek Baron. Każde z nas robi to, co umie najlepiej - napisała Blanka pod zdjęciem Barona z gitarą.

"Runda druga: Fishdog. Niestety z deserem nie zdążyłam. Oto powody, dlaczego wstaję po 13" - zdradziła.

Baron
fot. Instagram.com/ Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
fot. Instagram.com/ Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zdradziła, że pierwsza poderwała Barona

Związek Barona i Blanki Lipińskiej, choć na razie jest bardzo świeży, rozwija się w szybkim tempie. Choć początkowo zakochani nic nie chcieli mówić o ich uczuciu, wygląda na to, że zmienili zdanie. Coraz śmielej pokazują się w mediach społecznościowych i opowiadają o swoim związku.

W rozmowie z "Party" Blanka Lipińska zdradziła, że to ona pierwsza poderwała Barona. Jak podkreślała, zajęło jej to trochę czasu, ale ostatecznie się udało.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW