Zamknij

Blanka Lipińska i Baron planują dziecko? Muzyk zdradził plany na przyszłość

14.08.2020 15:32
Blanka Lipińska i Baron planują dziecko?
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Blanka Lipińska i Baron to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich związek wydaje się rozwijać niezwykle szybko. Pojawiły się nawet doniesienia, że zakochani planują założenie rodziny i chcą starać się o dziecko. Medialne spekulacje w wywiadzie skomentował Baron.

Blanka Lipińska dzięki serii kontrowersyjnych powieści erotycznych "365 dni" bardzo szybko znalazła się w ścisłej czołówce krajowych celebrytów. Kolejnym sukcesem była ekranizacja powieści, choć wiele recenzji zmiażdżyło filmowe "365 dni".  Kontrowersyjne były także wypowiedzi autorki, która przedstawiała siebie jako kobietę wyzwoloną i niebojącą się opowiadania o rzeczach uznawanych za tabu. Stawiała także na ostry wizerunek, na jej profilu na Instagramie mogliśmy oglądać rozbierane zdjęcia. Z pewnością nie można powiedzieć, że obecnie Blanka "zmiękła", nie ulega jednak wątpliwości, że nowy związek nieco ją odmienił.

O związku Blanki Lipińskiej i Barona zrobiło się głośno na początku 2020 roku. Para przez krótki czas ukrywała swoją relację, jednak w marcu 2020 pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie. Od tej pory są jedną z najbardziej medialnych par krajowego show-biznesu. Nie ukrywają, że czują się ze sobą świetnie i chętnie dzielą swoją radością z fanami. Nic dziwnego, że pojawiły się spekulacje na temat kolejnego kroku: założenia rodziny, a nawet starania się o dziecko.

 Baron zdradził kulisy związku z Blanką Lipińską. Wspomniał o Julii Wieniawie

Blanka Lipińska i Baron chcą mieć dziecko? Muzyk odpowiedział

Baron i Blanka nie są ze sobą bardzo długo, ale ich związek zdaje się świetnie układać. Do tej pory autorka "365 dni" wielokrotnie informowała, że nie zamierza zostać mamą, jednak w mediach pojawiły się doniesienia, że celebrytka może zmienić zdanie, na co dowodem miały być sugestie, jakie zawierała w wywiadach. Reporterka portalu Jastrząb Post postanowiła spytać Barona o to, jak on zapatruje się na założenie rodziny. Muzyk Afromental nie zaprzeczył, ale odpowiedział wymijająco.

- Oczywiście, że z każdym dniem chłopak staje się w pewnym momencie mężczyzną i dojrzewa do tego, żeby iść w ślady, chociażby swojego rodzica. Nie jesteśmy na etapie zakładania teraz kolejnych pokoleń, natomiast absolutnie z otwartym sercem i oczami patrzę w przyszłość, a w końcu mam osobę, z którą mogę o tym świadomie i odpowiedzialnie porozmawiać - ocenił.

Kto wie, może także Blanka coraz poważniej rozważa zostanie mamą.