Zamknij

Blanka Lipińska i Baron pochwalili się domową randką: "Dobrze idzie, moi drodzy"

Sylwia Wamej
26.03.2020 15:15
Blanka Lipińska
fot. Piotr Molecki/ East News

Blanka Lipińska i Aleksander Baron już nie ukrywają swojego związku. Para coraz chętniej pokazuje też wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnio zakochani pochwalili się zdjęciami z domowej randki.

Blanka Lipińska i Baron pokazali zdjęcia z domowej randki

Blanka Lipińska i Aleksander Baron już nie ukrywają swojego związku. Para chętnie zamieszcza też wspólne, romantyczne zdjęcia na swoich InstaStories. Ostatnio zakochani podzielili się ze sowimi fanami zdjęciami z domowej randki.  Baron pokazał zdjęcie,  na którym elegancko ubrany, trzyma bukiet kwiatów.

"Dostaję masę SMS-ów, w tym od portali plotkarskich, jak spędzam kwarantannę, dlatego zdradzę Wam coś - właśnie idę na randkę. Wystrojony jak stróż w Boże Ciało, mam kwiaty, mam winko. Trzymacie za mnie kciuki, bo coś czuję, że to może być przebój " - mówił.

Wygląda na to, że randka z Blanką Lipińską udała się. Muzyk pokazał zdjęcie swojej ukochanej w zmysłowej pozie.

"Dobrze idzie moi drodzy, dzięki za Wasze wsparcie!" - zdradził Baron. Blanka Lipińska również pochwaliła się zdjęciami z romantycznego spotkania z Baronem. "Nieustająco jesteśmy razem" - powiedziała Blanka Lipińska na swoim InstaStories.

baron_2345
Blanka Lipińska
fot. Instagram.com/ Blanka Lipińska

Blanka Lipińska i Baron: Od kiedy spotykają się ze sobą?

Blanka Lipińska i gwiazdor Afromental spotykają się ze sobą niecałe dwa miesiące. Początkowo para  zaprzeczała, jakoby łączyło ich coś więcej. Mimo plotek, konsekwentnie milczeli. Jednak po zdjęciach, na których zostali uchwyceni na jednej z plaż, potwierdzili, że spotykają się ze sobą.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW