Zamknij

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Autorka "365 dni" potwierdziła rozpad związku

06.10.2020 13:22
Blanka Lipińska i Baron rozstali się
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Autorka "365 dni" potwierdziła zakończenie związku ze znanym muzykiem i zdradziła, jak radzi sobie w tych trudnych chwilach i kto ją wspiera. Zaapelowała także do fanów oraz mediów.

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Jedna z najbardziej medialnych par ostatnich miesięcy, która tak chętnie dzieliła się swoim szczęściem z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na profilu pisarki i muzyka pojawiały się wspólne zdjęcia, a w wywiadach słodkie słowa i deklaracje tworzenia poważnego związku. Niestety, nie każde uczucie jest w stanie przetrwać próbę czasu. Okazuje się, że Blanka i Baron nie są wyjątkiem. Medialne doniesienia o zakończeniu związku autorki bestsellerowych "365 dni" i muzyka grupy Afromental pojawiły się kilka dni temu. Teraz sama Lipińska postanowiła poinformować o zakończeniu relacji.

ZOBACZ TAKŻE:  Baron zdradził kulisy związku z Blanką Lipińską. Wspomniał o Julii Wieniawie

Blanka Lipińska rozstała się z Baronem. Autorka "365 dni" o rozpadzie związku

W rozmowie z "Galą" Blanka Lipińska poinformowała oficjalnie, że nie jest już związana z Aleksandrem "Baronem" Milwiwem. Autorka nie ukrywała, że jest to dla niej trudna sytuacja, ale na szczęście ma wokół siebie bliskie osoby, które podtrzymują ją na duchu.

- Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie - czytamy.

Wsparcie okazywane przez bliskie osoby wydaje się dla Blanki szczególnie ważne. Jednocześnie celebrytka zwróciła się do fanów oraz mediów, które chciałyby zbyt głęboko drążyć temat w momencie, w którym Blanka cierpi.

- Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie, (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie, jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach - podsumowała Lipińska.

Blanka Lipińska i Baron opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie 18 marca 2020 roku, jednak prawdopodobnie spotykali się wcześniej.